Regal Servisi

15.05.2019
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Regal Servisi
oy

Regal Servisi Regal markası Türkiye’nin gururu Vestel markasının yan ürünüdür Vestel fabrikasında üretilen Regal beyaz eşyalar. Türkiye’de tercih edilir ekonomik aileler tarafından kullanılmakta.
Bu marka da özellikle televizyonlar buz dolapları çamaşır makineleri bulaşık makineleri Ocak set üstü ocak ya da fırın gibi ürünleri piyasaya sürmüş. Her türlü ihtiyaçlar Regal markası tarafından tüketicilere sunuluyor bu markanın bilinirlik düzeyi oldukça yüksektir ekonomik sınıf aileler genellikle uygun fiyatlı olduğu için. Regal markasının tercih eder.

Regal Servisi

Bir Vestel’de çamaşır makinesi 2000 lira iken. Regal de bin liraya kadar çamaşır makinesi almak mümkün. Özellikle. Regal markasının televizyonları oldukça satış grafiği elde etmektedir 32 inç. Regal televizyonlar. Türkiye’de satış grafiğine bakarsak bayağı bir tüketiciye ulaştırılmak da. Görüntü kalitesi. Smart TV’nin hızı ile de göz önünde bulunan Regal televizyonlar fiyat performans oranı olarak oldukça cazip bir durumdadır. Regal Ürünleriniz ile alakalı tüm Teknik desteği az az sonra sizlere sunacağım linkten. Ulaştığınız web sitesinden sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Regal Beyaz Eşya Servisi

Regal servisi Türkiye’de en çok ullanılan bu değerli markanın satış sonrasında sorun yaşamaması için birçok lokasyonda kurulmuş önemli bir teknik destek birimidir firmamızda birçok ürünün elektronik dışında beyaz eşya ve kombi klima ürünlerine sorunsuz yardımlar beyaz eşya tamircileri sunacağız İstanbul’da Anadolu Yakası’nda Ataşehir Kartal Beykoz Üsküdar Erenköy. Kozyatağı. Sahrayıcedid.  Küçükyalı. Gibi aynı zamanda Sancaktepe Şile kadar o kadar olan bölgelerde sizlere Regal Servisi konusunda yardımlar sunacağız.