Periyodik Kontrol ve Muayene

10.12.2018
7
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Periyodik Kontrol ve Muayene
oy

Periyodik Kontrol ve Muayene Unisert, mühendislik ve laboratuvar alanlarında ekipman kontrolü ve raporlaması sağlar. Bu servisin asıl nedeni olası kazaları ve tehlikeli durumları önlemektir. Tehlikeli madde güvenliği, periyodik muayeneler, iş güvenliği çevre ölçümleri, iş güvenliği dokümantasyonu, personel sertifikası önde gelen hizmetlerdir.

Periyodik Kontrol ve Denetim Nedir?

İş kazalarını önlemek için periyodik kontrol sağlamak çok önemlidir. Periyodik denetimler, kazanların neden olduğu patlama, elektrik kaçağından kaynaklanan yangın, yetersiz havalandırılmış yapıların belirlenmesi gibi birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Böylece, cihazların neden olduğu kazalar meydana gelmez. Teknik Kontrol ve Muayene Hizmetleri  Unisert, daha verimli hale getirmek için en gelişmiş teknolojiyi kullanır, böylece daha verimli sonuçlar elde edersiniz.

Periyodik Kontrol ve Muayene

Sistem sertifikasyon süreci, Muayene herhangi bir sistemin işleyişinden önce veya sonra dünya genelinde yaygın olarak kullanılan herhangi bir sistemin kullanımını değerlendirmek, test etmek ve yetkilendirmek için sistematik bir prosedürdür.

Başka bir deyişle, yetkili kurum ve kuruluşların bünyesinde çalışan profesyonel ve tarafsız kişiler tarafından yapılan değerlendirme sonucunda yetkili kurum ve kuruluşların uygunluğunu belirleyen sistem sertifikası olarak adlandırılır.

Firmamız tarafından yürütülen tüm sistem sertifikasyon çalışmaları, alanında uzman, tarafsız mühendisler tarafından gerçekleştirilmekte ve tamamen objektif ve nitelikli değerlendirmeler sonucunda en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Faaliyet gösteren işletmeler için, sektörün gerekliliğine uygun farklı yönetim sistemlerinde uluslararası geçerlilik, denetim, test ve sertifikasyon hizmetleri verilmektedir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.