Parlak Mavi Fikirler

23.04.2021
0
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Parlak Mavi Fikirler

Parlak Mavi Fikirler Mavi zaman zaman trend olarak ön plana çıksada her zaman modanın içerisinde olan bir renk. Pastel mavilerden koyu mavilere hatta lacivert renk tonlarına kadar geniş bir yelpazede bu doğanın içerisinden gelen rengi görebilirsiniz. Son yıllarda ön plana çıkan saks mavi, kobalt mavi, turkuaz gibi parlak mavi tonlarının trend olduğunu bu yılda göreceksiniz.

Parlak Mavi Önemi

Parlak mavi fikirler baharın ve yaz mevsiminin neşeli ve eğlenceli kombinlerinde yerini bulacak. Mavi renkler sadece bahar ve yaz için değil sonbahar ve kış mevsimleri içinde alternatif bir renk seçeneği sunuyor.

Yaz ve bahar mevsimleri için elbise, etek, gömlek, pantolon, bluz rengi olarak maviyi seçebilirsiniz. Parlak mavi kış için de kaban ve montlarda tercih edilebilir.

Parlak mavi tonları yine parlak renklerle kullanarak kombinlerinizde renk blokları oluşturabilirsiniz. Parlak mavi renginizi tek başına giyerek farklı renklerdeki çanta ve ayakkabınızla kom binleyebilirsiniz.

Mavi rengi aksesuarlarda da kullanmanız farklı bir etki yaratacaktır. Örneğin çanta ya da ayakkabınızı mavi tercih ederek, saç aksesuarlarınızı, bileklik ve kolyelerinizi, şal ve eşarplarınızı mavi renklerde seçebilirsiniz.

Parlak mavi saç ve makyajda da kendine yer buluyor. Göz farınızı, rimelinizi parlak mavi seçebilirsiniz. Saç rengi olarak mavi marjinal bir görünüm katacak güçte bir renktir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.