Midoin – Kripto Para Uygulaması

18.05.2022
33
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Midoin – Kripto Para Uygulaması
oy

Midoin Nedir? Midoin – Kripto Para Uygulaması Midoin uygulaması tıklayarak kripto para kazanabileceğiniz basit tasarlanmış bir uygulamadır.
İndirme Linkleri:
Ios:    https://apps.apple.com/us/app/midoin/id1374974523      Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.midoin&hl=tr&gl=US

Midoin Uygulamasında Nasıl Kazanacağım?

Midoin uygulamasını indirip girdiğinizde öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra sizi ana menüye atacaktır. Ana ekranda karşınıza bir tane daire gelecektir ve yukarıda 2.55m/26m(örnek) yazacaktır. Bu kısım bütün kullanıcıların toplam ne kadar midoin uygulamasında kazım yaptığını gösteriyor. Biraz aşağıda 0x kısmını göreceksiniz o kısım siz referans linkinizle arkadaşlarınızı davet ettikçe yükselecektir. Dairenin içine tıklamaya başlayınca kazım yapmaya başlamış olacaksınız. Her 1 dakikada bir tıklama sayınıza göre kripto para kazanacaksınız. Dilerseniz bu kripto parayı satabilir, dilerseniz elinizde tutup borsaya girmesini bekleyebilirsiniz.

Midoin ile Nasıl Para Kazanırım?

Midoin uygulamasının içinde tıklayarak kazandığınız coin herhangi bir borsada değil. Midoin – Kripto Para Uygulaması Bu yüzden direkt olarak para kazanmanız mümkün değildir, dilerseniz market kısmında midoininizi satabilirsiniz veya sohbetlerde midoin satıyorum tarzı şeyler paylaşabilirsiniz.