logo danışmanlık

30.10.2018
11
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
logo danışmanlık
oy

Geniş iş ortağı kanalı ve deneyimli eğitim. Destek ve danışmanlık ekipleri ile logo danışmanlık, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Logolar, Türkiye genelinde 500’den fazla yetkili kullanıcıya. yönelik altyapı bilgilerinin ortaya çıkardığı sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm üretebilmek için kapsamlı bir geliştirme. destek ve danışmanlık ekibi ile birlikte çalışmaktadır. Yetkili iş ortakları aracılığıyla Logo ve Netsis ürünleri için kullanıcı eğitimi ve destek hizmetleri sağlar.

logo danışmanlık

Logo, eğitim hizmetleri ve Logo Akademi faaliyetleri kapsamında bilgi teknolojileri sektörünün. Yetkin insan kaynağı sağlaması, uzmanların yetkinliğini. arttırmak için çözüm geliştirmesi konusunda uzman ve yardımcı rol oynamayı amaçlamaktadır. Bu amaç için; Tüm Logo kullanıcıları, Logo İş Ortakları ve bu konularda kendilerini geliştirmek isteyen Logo Uzmanı adayları için hazırlanan deneyimli ve uzman kadroların verdiği eğitimlerle logo danışmanlık ve kişisel gelişim konusunda detaylı eğitim alma şansı sunuyor.

ERP ve e-Dönüşüm çözümlerinin iş ihtiyaçlarına göre E-Dönüşüm çözümlerini uyarlamak ve uyarlamak için tasarlanan Logo ve Netsis ERP sistemleri ile logo danışmanlık hizmetleri verilmektedir.Logo Yazılım’ın bir şirketi olan Coretech, farklı platformlarda deneyimli ve uzman özel projelere sahip ekibiyle işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak, katma değer sağlamak ve verimliliklerini artırmak için tasarlanmış proje geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.