Kitap Bastırmak

23.08.2019
31
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Kitap Bastırmak

Eğer bir yazarsanız ya da bir kitap Yazmayı düşünüyor, kafanızda projeler ve hazırlamış olduğunuz Metin dosyalarınızı varsa, Bunu kitaba çevirmek istiyorsanız sizlere ekonomik ve yüksek kaliteli kitap çıkartmanız da yardımcı olacağız. İhtiyacı yönelik ve tüm sayfa sayısına uygun ölçülerde kitap basımının firmamız profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kitap Bastırmak

Türkiye’de en çok tercih edilen kitap basımı şirketlerinden bir tanesi olan. Tilki Kitap sizlere yüksek çözünürlükle grafiklerle oluşmuş kitap basımı ve uzun süre raf ömrünü koruyan kalitede mürekkep ve hamura sahip kitapların basım işlemi ve yayın evi ihtiyaçlarınızı karşılayacağız.

Kitap Çıkarmak

Bir çok Seçkin yazar şairler roman anlatıcıları ve eğitim dizisi şeklinde kitap çıkaran referans olabilecek müşterilerimiz bulunmakta. Sizlere istediğiniz anlaşma ile kitap Yayın evi İhtiyacınız konusunda destekler ve bir o kadar profesyonel Danışmanlık Hizmetleri de sunarız. Sizlerin sadece yapması gereken işlere bulaşmak ne ölçüde ya da hangi içerikte kitap oluşturacaksınız. Bizlerden fikir almak isterseniz kitap çıkarmak konusunda işletmemizi Kitap Bastırmak dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşınız.

Kitap Yayınlamak

Kitaplarımızın basım kalitesi, piyasa standartlarında olup, kitap baskı maliyetleri ile bugün için yayıncılığı tekelinde bulunduran yayın evlerinin kitaplarına eşdeğer baskı kalitesindedir. Anımsatmak isteriz ki, kitap basıldığında yalnızca sizin kitabınız değil, aynı zaman da bizim de kitabımız sayıldığından kaliteden ödün verilmesi söz konusu değildir.

Kitap Basımı

kitap basımı konusunda bizimle iletişime geçiniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizle bizimle kontak kurunuz.

Firma Adı Tilki Kitap
Yetkili Kişi Ahmet Şerif Doğan
Müşter Hizmetleri 0 553 754 32 38
Telefon 0 850 304 22 03
Fax 0 850 304 22 03
E-Posta iletisim@tilkikitap.com
Adres Meclis Mah, Tilki Kitap Yayınevi, Turan Sokağı, No:36, 34785 Sancaktepe/İstanbul
Posta Kodu 34785