Karbonatlı Su İle Zayıflama Yöntemi

06.04.2018
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Karbonatlı Su İle Zayıflama Yöntemi

Zayıflama da etkili olan karbonat alkali özelliği olan bir maddedir. Alkali bir madde olduğu için karbonat vücudun asit ve alkali dengesini sağlar. Karbonatlı Su İle Zayıflama Yöntemi Ayrıca vücudu toksinlerden arındırarak hızlı bir şekilde zayıflamaya da büyük oran da yardımcı olur.

Kilo vermeye yardımcı olan ve birçok diyet listesinde çoktan yer almaya başlamış bir karışım olan karbonatlı su kullanımı ile olumlu sonuç alanların sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. Yapısı ve kullanımı oldukça basit olan bu karışımı uygularken özellikle eczanelerde satılan paketli İngiliz karbonatı kullanmalısınız.

Karbonatlı Su İle Zayıflama Yöntemi

 Zayıflamak İçin Karbonatlı Su Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır: Karbonatlı su ile zayıflama yöntemini uygularken günde ortalama 3,5-4 litre kadar su içmeliyiz. Ayrıca bu içeceğimiz suyun içine mutlaka karbonat karıştırmalıyız. Suyun hazırlanışı ise oldukça basit; 2 litre ( 8 bardak ) suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karbonat ekleyerek eriyene kadar iyice karıştırmamız suyumuzun hazır olmasında yeterli olacaktır.

Günlük kullanım için her güne yeni su hazırlamanız gereklidir. Hazırladığınız alkali suları aynı gün içerisinde kullanmaya mutlaka özen göstermelisiniz. Karbonatlı Su İle Zayıflama Yöntemi Tükettiğimiz gıdalar yolu ile vücudumuz da oluşan asitleri alkali su sayesinde kısa sürede vücudumuzdan atabiliriz. Asitten arınmış bir vücut ile kilo vermeniz de kolaylaşacaktır. Karbonatlı suyla zayıflama Vücudumuzda olması gereken PH değeri 7.35 PH tır. Asit oranı arttığı zaman bu oran aşağıya düşer ve halsizlik ile hastalıklar artış gösterir. Bu sebepten alkali su kullanımı zayıflamanın yanında sağlığımıza da oldukça faydalı olacaktır.

 Karbonatlı Su İle Ne Kadar Kilo Verebiliriz?

Düzenli kullanım ve yediklerimize dikkat ederek karbonatlı su ile ayda 5-6 kilo kaybı gerçekleştirmemiz gayet mümkün olacaktır.

 

Tüm zayıflama yöntemlerinde olduğu gibi karbonatlı su da tek başına zayıflama da yeterli olmayacaktır. Mutlaka yediklerimizi abartmamaya dikkat etmeliyiz ve fazla karbonatlı su kullanmamaya çalışmalıyız. Karbonatlı Su İle Zayıflama Yöntemi Olması gerekenden fazla kullanımda karbonatın düşük tansiyona sebebiyet vereceğini unutmamalıyız.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.