Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür ?

01.04.2018
121
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür ?
oy

Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür? Birçok kadın için, birçok kadının uzun ömürlü veya evlilikten sonra cinsel ilişkiye girmesi çok önemlidir. Gerçekten iyi bir cinsel yaşam ve iyi bir ortak yaşamaya çalışan kadın sayısı göz ardı edilmemiştir. Toplumda “cinsellik” algısı göz önüne alındığında, çoğunlukla kadınların yaşam kurallarını belirleme kendi haklarının olduğu ifade edilmekle birlikte, konuşulacak kadınlar tarafından kolaylıkla kabul edilemez görünmektedir. Bu nedenle iyi cinsiyet ve iyi cinsel yaşam konuları kadınlar arasında paylaşılması gereken bir gündem haline gelmiştir. Kadınlar, sevişirken binlerce fikri ya da zihinlerinde insanları geçebilir. Bunlardan biri, en tanınan eşi ile seks yapan bir kadının şu anda başka bir erkeğin ile seks yaptığını hayal ediyor olmasıdır. Bunun dışında, orgazm problemi olan kadınlar ya da yaşamdaki önceliklerine aşık kadınlar, yatakta cinsel ilişki dışında her konuda her konuda fikir sahibi olabilirler. Kadınlar seviştikleri zaman ne düşünürler, onlara bir göz atalım;

Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür ?

Her şeyden önce, yoğun bir tempoda üzerinde bütün gün çalışan bir kadın, eve döndükten sonra çok yorulduğu için, seks sırasında veya ertesi günün sorumluluklarıyla ilgili baş düşünülemeş işi ile ilişkili olabilir. Zaten kendi meselelerinin baskısı altındaki kadın, bebeğini nasil nasıl göstereceği, nasıl yapacağı tarzında düşünceleriyle yatakta pasif durabiliyor,

Bir eşle seks yaparken diğer şeyler hakkında düşünmenin bir diğer önemli nedeni, gerçekten hormonal isteksiz olmasıdır. Bunun en büyük nedeni, kadınların günlük yaşantılarında yaşadığı stresdir. Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür ? Vücuttaki bu stres durumu cinsel dengesini bozuyor ve kadın, farkındalık olmadan kendisini aşk akışına sokmaktan çok, yaşam endişesini düşünüyor buluyor. Bu durum kadınların memnuniyetsizliği ve hatta orgazm yokluğunda yatar gider.

Kadınların cinsellikte düşündükleri

Kadın erkek arkadaşının erken boşalması sorunu, kadınları sevişirken başka şeyler hakkında düşünmeye iten başka bir gerekçedir. Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür ? Kadın, istediği kadar süren bir cinsel ilişkiye girmek istiyorsa ve her seferinde çok kısa sürede seks yapıyorsa, kısa süre içinde dışa dönük görünümünü tamamen kapatarak orgazmını deneyebilir Algılamalar veya cinsel ilişkiden sonra mastürbasyon yapmak için kullanmayın.

Kadının eşinin sertleşme sorunu, kendisi hakkında şeyler düşünmesine neden olabilir. Kadınlar erkeklerin azimlerini dişil perspektifleri ve fiziksel görünüşleri, erkekler üzerinde yeterince etkilenmeme ve yatakta tatminkarlıkları açısından değerlendiriyorlar. Sorun yerleştiğinde ve cinsel ilişkiye girildiğinde bile, kadın soruları “Yüzüne nasıl bakarım?”, “Göğüsler nasıl görünür?”, “Selulitlerim görünür mü?”, “Beni hala cazip bulur mu? ”

Kadınların aşk yaparken düşünmeye başlaması gereken en önemli şeylerden biri hazırlıksız yakalanmalarıdır. Ani gelişmeler sonucunda “rahatsız hissedin mi?”, “Kötü dışkı kokuyor musunuz?”, “Bacaklarımdaki kürkümüzü fark ediyor musunuz?” Gibi çeşitli şekillerde örnekleyebileceğimiz sorular var. Ve bir çeşit endişe var. Yapılan sıralama yoğunlaşılamaz.

Cinsel eşin eşinin kadına nasıl muamele edildiği, kadınları yatakta düşünmeye iten nedenlerden biridir. İlk kez, adamın kendi zevkine odaklanması, “Neden bencil” diye sormaya devam ediyor olması, hoşlanmadığımın ve onu elde etmek istediğimi görmüyor musun? ” Kadının kadına oral seks yapması, ancak kadının bu duruma yaklaşımı, kadının düşünceli bir başkan olmasına ve birleşmeye karşı kötü hissetmesine izin vermiyor.

Erkekler, kadınlarla cinsel ilişki sırasında hemen hemen sevdikleri pozisyonları sert tutumla uygulamaya çalışırken, kadınlara da “Bunu sevmediğimi görmüyor musun?”, “Seninki gibi değil mi?” Acı çekiyor mu? ” Kadınlar Sevişirken Ne Düşünür ? Erkeklerin seks sırasında daha azgın hale gelebileceği çok açıktır ve onu sevmeyen bir kadının cinsel ilişkiyi orgazm olarak mümkün olan en kısa sürede tamamlama konusundaki düşünce başından geçmesi mümkündür.

Çoğu kadın, bir ünlü erkeğin veya seks sırasında en iyi seks yapabileceklerini düşünen bir prototip düşünür. Seksten huzursuzluk sonrasında pek çok kadın yapıyor olmasına rağmen, birçok kadın eğlenceli bir fantezi gibidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.