İzlenmesi Tavsiye Edilen 2017 Filmleri

11.05.2018
28
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
İzlenmesi Tavsiye Edilen 2017 Filmleri
oy

Dünyada çok büyük bir piyasa ekonomisi alan film sektörü her geçen gün film bütçelerini katlayarak ilerliyor, İzlenmesi Tavsiye Edilen 2017 Filmleri şunu kabul edelim ki çok düşük bütçe ile yapılan filmlerden bir şey beklemek biraz bizi hüsrana uğratır.

İzlenmesi Tavsiye Edilen 2017 Filmleri

Her sene mutlaka ülkemizde ve dünyada ses getiren filmler olmuştur. Ülkemizde film konusunda 2017 yılında çok güzel filmler çekilmiştir.

1-) AYLA

ayla filmi

ayla filmi

Her zaman ülkemizde böyle güzel filmler çıkmadığı için bu film ile başlayalım; 1950 yıllarında Güney Kore’ye destek amacıyla giden. Askerlerimizden Süleyman subayın hayatını konu alan film gerçekte yaşanmış bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye aktarılmış, aileniz ile beraber izleyebileceğiniz drama, hüzün ile dolu bir filmdir.

2-) PATRON BEBEK

patron bebek

patron bebek

Kahkahalarla izleyeceğiniz müthiş bir animasyon filmi, takım elbise ile gizli görev peşinde koşan bir bebeğin canlandırdığı bu film çocukların severek izleyeceği en filmlerden birisidir.

3-) BIÇAK SIRTI 2049

film 2049

film 2049

2017 yılının iyi bilim kurgu filmi olur, filmin konusu biraz sıradan ama ilk defa bilim kurgu izleyenler için güzel bir filmdir. Filmin konusu ise 2019 yılında dünya robotların istilasına uğramış artık insanlar robotlardan kaçar olmuş. Bu kaçış 2049 yılına kadar devam etmiş insanlar devamlı bu robotları avlamaya çalışarak hayatlarını devam etmek istiyorlar işte bu robot avlama işini yapan polislerden Rick Deckard diye bir adamın hayatını konu almış filmdir.

4-) HIZLI VE ÖFKELİ 8  

hızlı ve öfkeli

hızlı ve öfkeli

Her serisi merakla beklenen hızlı ve öfkeli serisinin çekimleri 2 yıl sürmüş dünya çapında milyonlarca hayranın kitlesi olan bu seride ki film yine gişe rekorları kırarak vizyona girdi. İzlenmesi Tavsiye Edilen 2017 Filmleri En önemli aktörlerini trafik kazasında kaybeden Hızlı ve Öfkeli kadrosu yerini yeni aktörleri katarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten izlenmesi gereken en güzel aksiyon filmlerin arasında yer alıyor.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.