SEO Türkiye

Daha Fazla Göster
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarı kanıtı

SEO işinde kendinize iyi bir isim atfetmek çocuk oyuncağı” diyor Whalen. “Web’de farklı SEO taktikleri hakkında okuyabileceğiniz birçok blog girişi ve makalesi var. Müşterilerinizi mutlu ve memnun etmek için başka bir şey var. İyi bir tane arayan herkes SEO uzmanı, uzmanların başarılı olmalarına nasıl yardımcı olduğunu ve gerçekte olup olmadığını anlamak için en az üç makul müşteri referansını gözden geçirmelidir. ”

Google ile Özel Röportaj: En Kötü SEO Hataları

Akıllı Pazarlama

seo türkiey

“Bir web sitesinin sahip olduğu teknik sorunları anladıktan sonra, arama motoru optimizasyonu geleneksel pazarlamaya çok benziyor,” diye açıklıyor Whalen. “İçerik, müşteri için avantajları vurgulayacak şekilde yeniden yazılmalı ve aynı zamanda onları bir sözleşme satın almaları veya sonuçlandırmaları için motive etmelidir. Aynı zamanda, içerik, bir arama motorunun arkasındaki kişiler web sitenizin içeriğini açıkça tanıyacak ve atayacak şekilde sunulmalıdır. Yapabilmek.”

Uzman SEO bilgisi

SEOMoz servis şirketinin CEO’su ve kurucu ortağı Rand Fishkin, “Yıllarca, hype odaklı SEO arenasının dışındaki her şeyi görmezden gelip gizleyebileceğimi düşündüm.” Dedi. “Bir şey bir arama motoru içindeki sıralaması ile ilgisi yoksa: pah, kimin umurunda? Aptalca ve yanlış bir tutum. Bugünün arama motoru optimizasyonu ne kadar derin olursa olsun, pazarlama tüm alanları anlamak gerekir. Arama motoru optimizasyonunu bu önemli faktörlerden ayırdığımızda ırk, pazarlamanın ele alacağı kültür, sosyal medya ortamı, web analizi, web tasarımı ve geliştirme, viral pazarlama, içerik, ürünler, şirket modelleri ve daha fazlası. , kısa görüşlü kararlar veririz,

Büyük resmi anlama

Bir  uzmanı dönüşümlere (yani bir web sitesi ziyaretçisini müşteriye dönüştürmeye) veya arama motorlarındaki sıralamalara daha fazla odaklanmalı mı? Pratt, “İdeal olarak, herhangi bir iyi SEO stratejisinin odağı, belirli bir arama motoru sırasını işgal etmek yerine, örneğin daha fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmek – bir hedefi yerine getirmektir” diyor.

Web siteleri oluşturma: Arama motoru optimizasyonu için web yöneticisi araçları

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Giriş Yap

Bilgi Web ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!