İlkbahar Yaz Etek ve Elbise Modelleri

12.05.2021
371
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
İlkbahar Yaz Etek ve Elbise Modelleri
oy

İlkbahar Yaz Etek ve Elbise Modelleri Baharın o nefis kokusu sokakları, sahilleri, plajları dolduruyor. Yaz aylarının popüler kıyafetleri etekler ve elbiseler raflarda yerini buluyor. Bu yaz etek sevenlerin yazı olacak çünkü 2021 İlkbahar- Yaz modasında etekler ve elbiseler oldukça popüler.

İlkbahar Yaz Etek Modelleri

Model ve kesimler nasıl olmalıdır? Hele ki göz alıcı renkler?

Özellikle yaz mevsimine yakışan uçuş uçuş elbiseler, pileli rengarenk etekler bu yazın modası… Etek kısımları hafif kabarık ve yüksek bel etekler bu yaz trendi. Hatta bu trend Avrupa’da kış boyu oldukça fazla popüler oldu. Şimdi ise baharla birlikte ülkemize de gelmeye hazırlanıyor. Ayrıca uzun kalem etekler ve kısa kalem etekler de modasını koruyor.

Elbise Modelleri ve Etek Modelleri

Altına şık bir sandaletle kombinleyeceğiniz, üzerine ise bol ve salaş duran bir T-shirt ile tamamlayabileceğiniz mini etekler de bu yazın modası olmaya devam ediyor. Kloş etekler de bu yazın modasını koruyan modeller olarak karşımızda. Bu yaz daha çok pastel ve gümüş tonlarının moda olacağını biliyoruz. Bu nedenle pastel tonlarında ve gümüş tonlarında alt ile üstü beraber kombinlemenizi tavsiye ederiz. Yüksel bel olup düz inen ve etek kısmında hafif bir kabartı şeklinde fırfırları bulunan etekler ise bu yazın en trend etek modellerinden olacak. Ve elbette, fırfırlı etekler geri dönüyor. Bu yaz da fırfır oldukça moda.