İkizler Burcu Neden Sevilmiyor?

21.07.2018
34
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
İkizler Burcu Neden Sevilmiyor?
oy

İkizler Burcu Neden Sevilmiyor? Bu burcun insanı tıpkı dünyaya geldiğu mevsim gibi sıcak, neşeli hatta uçarıdır. Üstelik şaşırtıcı halde hızlı mesajşim kurarlar, doğalarındaki bitmek tükenmek bilmeyen merak duyguları sebebiyle süre süre da eleştirilirler. Dolayısıyla bu özellikleri İkizler burcu için vakit vakit negatif sonuçlar da doğurabilir.

İkizler Burcu’nun Son derece Hızlı Çalışan, Keskin Bir Zekası Vardır. Bu durum Onun Meraklı Zihni İle Birleştiğinde vakit zaman Başına İş Açabilmektedir

İkizler Burcu niçin Sevilmiyor?

İkizler Burcu Neden Sevilmiyor? İkizler insanı her planladığınü zihninin hızı ve pratikliği ile dile getirmiş olduğu için süre zaman yanlış anlaşılır ve bu özellik sonucu patavatsız olarak yorumlanabilir. Bunun yanında zihni son derece hızlı ve ayrıntıcı çalıştığı için vakalar ile söylemler arasında çabucak bağ kurar ve kurduğu sebep sonuç ilgisini hep beraberce paylaşır. şu sebeple “dedikoducu” olarak da nitelendirilir. Oysaki İkizler insanı yalnızca bilgiyi edinmeyi ve paylaşmayı sevmekte, organize ettiğinü söylemekte de herhangi bir çekince duymamaktadır. Bir başka eleştirildikleri husus da meraklı olmalarıdır.

İkizler Burcu Neden Sevilmiyor?

Ebette ki her burç meraklı olabilir ama ikizler insanının merak düzeyinin diğer burçlara gore daha yüksek olduğu söylenebilir.

İkizler İnsanı Çok Merak Eder, Çok Düşünür, Çok Araştırır Ve Araştırdığı Bilgiyi Derhal Paylaşmak İster

Her burç, çoğunlukla yöneticisi olan gezegenin mitolojideki karşılığı ile ilişkilendirilir. Bu nedenle astrolojiyi anlayabilmek için gezegenlerin sembolizmini incelemekte de yarar vardır. Bilindiği şeklinde İkizler Burcunun gezegeni Merkür’dür ve sıralanan özelliklerin tamamı Merkür’ün mitolojideki karakteristik özelliklerinden ileri gelir.

İkizler Burcu niçin Sevilmiyor? Nitekim Merkür Astroloji’de “Hermes” adıyla bilinen ve Olympos Dağı’nda tanrılar arasındaki iletişimi elde eden, son derece hızlı, akıllı, zeki ve pratik olan haberci – tanrıdır. Vakit zaman merakı ve patavatsızlığından dolayı bir çok ferdin başına açtığı işlerden dolayı Zeus tarafınca cezalandırılsa da nihayetinde hep iyi kalpliliği sayesinde affedilmiştir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.