HOMETECH HT 1200 SE FULL HD UYDU ALICI

09.03.2018
73
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
HOMETECH HT 1200 SE FULL HD UYDU ALICI

Genellikle A101 Bim ve Şok marketlerin ayda bir getirip sattığı HOMETECH HT 1200 SE FULL HD uydu alıcısı fiyatı herkesin kafasında Hometech uydu alıcı nasıl? Sorusunu soruyor.  Birebir evde aynı modeli kullanan takipçilerimiz zaten yorumlarda bundan bahsedeceklerdir.  Fiyatına göre uygun hd uydu alıcısı almak isteyenler içinden bu marka ve model aslından tamda aranan bir cihaz.

Marketlere geldiği gün tükenmesi de zaten bunun en net örneği. Aynı gün gelip aynı gün 2 saat içinden satı tükendiğini görmekte mümkün. Genelde tezgahtarlara kasiyerlere sorup elinizde kaldı mı? HOMETECH HT 1200 SE FULL HD gelmedi mi? diyen kişi sayıda bi hayli fazla.

HOMETECH HT 1200 SE FULL HD uydu alıcısı fiyatı

Fiyatı 149₺ olarak kendi online mağazasında satılmasına rağmen marketlerde 80₺ bandından müşteri ile buluşuyor. Tabi bu fiyata ne özellikler barındırıyor diye düşünüyorsunuz. Özelliklerini aşağıdaki görselde  görebilirsiniz onun dışında ki temel özellikler her HD uydu alıcı ile aynıdır.

HOMETECH HT 1200 SE FULL HD

HOMETECH HT 1200 SE FULL HD

HT 1200 SE HD Uydu Alıcısı USB bağlantı birimi 2,0, Havadurumu özelliği, USB WiFi, Full HD 1080P HighDefinition Desteği, IPTV, RRS Feed ÖZelliği, Oyun, Teletex, MEdia Player usb üzerinden filim oynatma, BISS Fonksiyonu mevcut.

Hometech uydu alıcı nasıl?

Bize kalırsa uygun fiyata hd uydu alıcısı bulmak zor. O yüzden alıp köşeye koymakta fayda var. Yatırım için değil tabi ama bulunması zor oluyor bu fiyata bu özelliklerde bir cihaz.

uygun hd uydu alıcısı

Derken ne demek istedik? Uygun fiyata anlamı bizim için şudur verdiğiniz miktara göre çok işlevsel fakat tabisi teknik destek ve güncelleme tarafı biraz zayıf diyebiliriz. Bunu da şikayetlerden geri dönüşlerden görüyoruz. Teknik servisin AR-GE kısmın biraz yetersizliği kullanıcıları bazen celiden çıkarta biliyor. Örnek vermek gerekirse, Son güncellemeden sonra Youtube özelliğinin stabil olmaması buna bir örnek.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.