Hizmet Anlamında Üstün Oteller

03.08.2019
122
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Hizmet Anlamında Üstün Oteller
oy

Hizmet Anlamında Üstün Oteller Ülkemiz, sahip olduğu otel sayısı alanında gerçekten dünya listelerinin baş sıralarında yer almaktadır.

Her köşesindeki ayrı doğa güzellikleri, ılıman iklimi, kendine özgü farklı kültürleri ve insanlarımızın misafirperverlikleri ile dünya turizminde başı çekmesi gereken ülkelerden biridir de gerçekten. Otel yatırımları da iklimin daha elverişli ve mavi ile yeşilin buluştuğu bazı bölgelerimizde ve hatta bazı şehirlerimizde özellikle yoğunlaşmıştır. Örneğin yılın 300 günün güneşli geçmesi sebebiyle ve inanılmaz doğal güzelliği ile tam bir turizm cenneti olan sadece Antalya ilimizde bile yarım milyona yakın yatak kapasitesi vardır.

Hizmet Anlamında Üstün Oteller

Bu kadar fazla otel içerisinde en iyi hizmeti veren ya da hizmet anlayışımızın daha da yükseltilmesine kapı aralayıp üstün hizmet kalitesi sunan otelleri sıralamamız gerekirse nasıl bir liste çıkar karşımıza? İşte bugünkü yazımızda bu otellerimizi sıralamaya çalışacağız ancak bu sıralama en iyiden sona doğru ya da sondan en iyiye doğru yapılmış bir sıralama değildir. Tamamen hizmet kalitesi olarak üstün bir deneyim sunan ve hizmetin anlam kapasitesini aktarabilecek otellerimizi sizlere iletmeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca bu sıralamada en iyi tatil otellerini baz aldığımızı da belirtmek isteriz. Başka bir yazımızda da en iyi butik otellerimiz, en iyi şehir otellerimiz ve en iyi kayak otellerimiz için de ayrı bir liste sunabiliriz.

Üstün Hizmet Sunan Tatil Otelleri

  • Maxx Royal Golf Resort – Belek / Antalya
  • Maxx Royal Kemer Resort – Kemer / Antalya
  • Regnum Carya Golf & SPA Resort – Belek / Antalya
  • Gloria Serenity Resort – Belek / Antalya
  • Akra Barut Hotel – Antalya
  • D – Hotel Maris – Marmaris / Antalya
  • Hillside Beach Club – Fethiye / Muğla
  • Mandarin Oriental – Bodrum / Muğla
  • Jumeirah Bodrum Palace – Bodrum / Muğla
  • Güral Premier Tekirova – Kemer / Antalya

Oteli Sizden Önce Deneyimlemiş Olan Misafirlerin Yorumlarına Göz Atın

Listemizde yer alan otellerde beklenmedik kötü sürprizler ile karşılaşmanız çok düşük bir ihtimaldir. Ancak siz yine de tatil planınızı yaparken daha kapsamlı bir araştırma için listemizde yer alan ya da almayan başka otellere rezervasyon yaptırmaya karar vermeden bu otellerde konaklamış, hizmetlerini deneyimlemiş olan misafirlerin gerçek yorumlarını barındıran online yorum sitelerinden de detaylı bir ön izlenime sahip olabilirsiniz.