Hangi Burç Temizlik Hastasıdır?

25.10.2018
20
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Hangi Burç Temizlik Hastasıdır?
oy

Hangi Burç Temizlik Hastasıdır? Astroloji haritasında ağırlıklı olarak “başak burcu” etkisi görülen kişilerin hayatlarında temizlik ve titizlik ön plana çıkacaktır. Zira Başak Burcu’nu yönetici gezegeni olan Merkür, bu burç insanına son derece keskin bir dikkat, detaycı bir zihin yapısı ve sürekli düzen arayan bir doğa bahşetmiştir.

Hangi Burç Temizlik Hastasıdır?

Başak Burcu İnsanı Son Derece Titiz, Düzenli Ve Temizdir Başak burcu kadınları bulundukları her ortamda düzen arayışında olacak. Düzensiz buldukları ortamda kalmak zorunda olacaklarsa bu ortamı bir düzene sokmak için ne gerekiyorsa yapacaklardır. Özellikle iş hayatlarında son detaycı düşünmeleri ve titiz davranışları sebebi ile ofisin en düzenli masası, en düzenli dolabı ve en düzenli dosya dizimi Başak Burcu kadınlarına ait olacaktır.

Başak Erkekleri de diğer burç erkeklerine nazaran daha fazla bekar hayatı yaşıyor olsalar dahi gerekirse tüm vakitlerini evlerine harcayabilirler. Son derece dikkatli ve özenli çalıştıkları mutfaklarında adeta. Bir anne titizliği ile yemekler yapar, kıyafet dolaplarında gömleklerini, iç çamaşırlarını ve çoraplarını renk ve doku sırasına göre kategorilere ayırırlar. Günlük hayatta o kadar temiz ve dikkatli giyinirler ki gömleklerinin ütüsünden bile haritasında başak etkisi güç bir erkek oldukları kolayca anlaşılabilir.

Burçlar ve Temizlik

Obsesif – Kompülsif Bozukluğu Genel Olarak Haritasında Başak Burcu Etkisi Kuvvetli İnsanlarda Görülmektedir. Temizlik ve düzen arayışı çoğu zaman sağlıklı yaşam için aranan. ilk kriter olsa da, her şeyin fazlası zarardır. Yıldız haritasında olumsuz etkiler altındaki bir Başak Burcu insanı zaman zaman obsesif kompülsif bozukluk olarak da nitelendirilen bir anksiyete bozukluğuna maruz kalabilir.

Obsesif Kompülsif Bozukluk, mikrop ve kirlerden korkarak sürekli banyo yapmak. Hangi Burç Temizlik Hastasıdır? duş almak ve elleri yıkamak gibi rutin alışkanlıkları tükenmek bilmeyen bir döngü halinde sürekli tekrarlamak şeklinde kendini gösteren bir çeşit davranış bozukluğudur. Aşırı detaycı ve titiz doğaları sebebi ile pek çok. Başak Burcu insanının bu sorun ile uğraşma potansiyelleri diğer insanlara göre daha fazladır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.