Franke Servis Ömerli

30.04.2018
31
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Franke Servis Ömerli
oy

Ömerli’de Franke Cihazlarınız Bize Emanet Değerli Ömerli’li hemşerilerimiz, dünyaca ünlü beyaz eşya ve ankastre cihazlar markası Franke Markası’na ait cihazlarınız için firmamızla iletişimi koparmayınız. Franke Marka cihazlarınızın montajı, tamiri, kontrolü gibi hizmetler için en doğru firma ile çalışma sansını yakalayın. Firmamız, Franke Servis Ömerli olarak, uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Günümüzde, özellikle son birkaç yıldır, maalesef mantar firmalar tüketicileri mağdur etmektedir. Bu mantar firmalar, dolandırıcı amaçlı açılmaktalar.

Makinelerinizi, firmanın merkezinde tamir edilmesi gerektiğini belirterek, adresinizden alıp götürebilirler ve bu da açık bir hırsızlıktır. Bazı firmalar da, sadece para kazanma amaçlı hizmet sunduğundan, eğitimsiz personeli yüzünden cihazları tamamen bozup bırakmaktadır. Bu tip kötü niyetli firmalara güvenmeyiniz. Sitemizde, firmamızın özel servis olarak tüm çalışma izinlerini ve yetki belgelerini bulabilirsiniz.

Franke servis Ömerli

  Servis olarak donanımlı personelimizle, sizlerin hizmetindeyiz. Marka ve modellerine son derece hakimiz. Firma olarak amacımız, sizlere beyaz eşyalarınızı en kaliteli haline getirerek sunmaktır.

Ömerli Franke servisi

Ömerli Franke servisi

Maksimum Fayda Sağlamanız İçin Cihazlarınızı Firmamıza Teslim Edin: Ömerli Franke servisi olarak, müşteri memnuniyetini öne çıkaran hizmet anlayışımızla sizinleyiz. Franke Servis Ömerli Firmamız teknoloji alanında tüm gelişmeleri takip etmektedir. Franke Markası’nın tüm modellerine hakimiz, piyasaya çıkan yeni modeller de buna dahildir. İş disiplinimiz ve sizlere en uygun fiyatlara, en iyi hizmeti sunma ilkemiz ise ilk günden beri aynıdır.

Ömerli Franke servisi

Yedek parça değişimi söz konusu ise, Franke Markası’nın, yani elinizdeki modelin orijinal yedek parçasını monte etmekteyiz. Ankastre ürünlerin ve beyaz eşyaların montajını, ilk kurulumu yapmaktayız. Paketini bile açmadan, hemen firmamızı arayabilirsiniz. Kullanım sırasında, bir aksama, tamir ihtiyacı doğarsa, yine yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir. Randevu almakta sorun yaşamayacaksınız. Ömerli Franke servisi Hem internet üzerinden online randevu alabilir, hem de çağrı merkezimizden yararlanabilirsiniz. Elemanlarımız en kısa sürede adresinizde olacaktır. Franke servis Ömerli Durum tespiti yapılarak, adresinizde çözüm sağlanacaktır.