Fikr-i Hayal sosyal medya Ajansı

Sosyal medya kişilerin veya kurumların hedef kitlesine, müşteri portföyüne göre kendilerini, Özgürce sosyal medya mecralarında duyurması ve bu platformlarda hedef kitlesine hitap edebilmesi İçin sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya ile alakalı reklam işbirliklerini yönetmekte. Geleneksel medya ortadan kaktığı ve sosyal mecraların daha Trend olduğu Son zamanlarda. Birçok Medya platformunda sizlerin Reklamını yapıyor. Sorunsuz bir şekilde Hedef kitlenizi analiz edip, sizleri hedefinize doğru ilerlemenizi ve medya reklamcılığı sosyal medya ağları ile alakalı müşteri portföyünüzü arttırmak istiyoruz.

Aynı zamanda kurumumuzda reklam ajansı departmanı, sosyal medya yönetimi, Sosyal medya ajansı, platform içerisinde grafik ve web tasarım işleri ile alakalı fikirler edinebilirsiniz. Hayal ettiğiniz müşteri portföyüne ulaşmanızın gerçek yolu Fikr-i Hayal sosyal medya Ajansı.

İletişim

Tasarımı Hayatımızın bir parçası ve felsefesi haline getirdik, mottomuz tasarım aşkına dedik. Bu aşkı sizlerle de paylaşmak istedik.

  • Telefon: 0232 445 50 88
  • Mail: bilgi@fikr-ihayal.com
  • Adres: Şaireşref Bulvarı No.18 Altay İş Merkezi Kat:6/604 Çankaya, İzmir

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Ağustos 23, 2019
Ağustos 10, 2019
Ağustos 8, 2019
Temmuz 20, 2019
  1. Fikr-i Hayal sosyal medya Ajansı Fikr-i Hayal sosyal medya Ajansı için yorumda bulun

    Fikr-i Hayal sosyal medya Ajansı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fikr-i Hayal sosyal medya Ajansı için ilk yorumu yapabilirsin.