FALDA ÇIKAN BAZI SEMBOLLER

22.04.2022
35
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
FALDA ÇIKAN BAZI SEMBOLLER
oy

Falda çıkan bazı semboller ve anlamlarını listeliyoruz, merak ettiğiniz farklı semboller olursa bizlere mutlaka ulaşın. Fal hemen  hemen her kadının önemsediği önemli bir tahmin fikir unsurudur, Her insan yaşamının belirli kısımlarında fal baktırmıştır.

Falda Çıkan Bazı Semboller Listesi

Arı: Kahve falında görülen arı, başarıyı ve çok sıkı çalışmayı temsil eder. Mutluluk ve bereket anlamına geldiği de söylenir.

Kuş: Falda görülen kuş sembolü, haber anlamı taşımaktadır. Fal sahibinin hayatını olumlu yönde etkileyecek bir haber alacağına işaret eder.

Daire: Falda görülen daire, fal sahibinin hayatındaki sıkıntılardan kurtulacağına işaret etmektedir. Fal sahibi tüm sorunlarını tek tek çözecek. Huzura erecek.

Kare: Fal sahibinin hayatında kimse yoksa onun için bir kısmete işaret eder. Kendi veya çevresinde hasta olan kişiler varsa onların şifa bulması da demektir.

Kulak: Kahve falında görülen kulak, duyduğunuz şeylerin gerçekle çok ilgili olmadığı anlamına gelir. Size söylenilenlere hemen inanmayın.

Terazi: Bir karar verdiyseniz bunun doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Kararınızın arkasında durmanız gerektiğine işaret eder. Hak ettiğiniz mutluluğa kavuşacaksınız.

Lale: Fal sahibi için karmaşık durumların oluşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda şanslı bir döneme gireceğiniz anlamına da gelir.

Saat: Kahve falında saat, genel olarak zamanla ilgilidir. Fal sahibinin zamanı iyi kullanması için bir işarettir.

Mandal: Fal sahibinin sıkıntıları olduğuna işaret etmektedir. Bu sıkıntıları kimseyle paylaşmadığını söyleyebiliriz. Sıkıntılarını çözmek için birilerinin tavsiyesine ihtiyacı var.

Boynuz: Kahve falında görülen bu sembol genellikle çok iyi anlamlar taşımaz. Fal sahibinin aldatıldığına ya da aldatılacağına işaret etmektedir. Hayatınızdaki kişilere dikkat etmenizde fayda var.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.