Evlenecek Kadınlara Tavsiyeler 

21.07.2018
16
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Evlenecek Kadınlara Tavsiyeler 
oy

Evlenecek Kadınlara Tavsiyeler Günümüzde evlilik denilince ilk olarak aklımıza karşı cinsin işi ve maaşı geliyor. Aslında işi ve maaşından daha önemli konular var. Bu tavsiye niteliğinde aşk başlıkları inceleyelim:

Evlenecek Kadınlara Tavsiyeler

  1. Kötü Alışkanlıklar

Sigara, alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkları olan kişiler evlilik görüşmelerinde karşı cinse kötü bir profil çizerler. Ayrıca istikrarsız bir yaşamınızın olmasına sebep olur. Bu gibi alışkanlıklarınız varsa en kısa sürede azaltmaya ya da bırakmaya bakmalısınız.

  1. Şiddet Eğilimi

Sevgiliniz ya da nişanlınız mı var? Bu ilişki döneminde tanımaya çalıştığınız partneriniz şiddete eğilimli olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Evlenecek Kadınlara Tavsiyeler  Şiddet yalnızca fiziksel değildir. Partnerinizin size olan jest ve mimiklerinden tutunda hararetli konuşması dahi sizin hakkınızdaki ön yargılarının –olumu ya da olumsuz- en açık belgeleridir.

  1. Kıskançlık

Kadınlar genellikle kıskanılmaktan hoşlanırlar. Erkek ve kadın için kıskançlık kavramı ise görecelidir. Partnerinizin bu konuda ne kadar hassas olduğunu bilmenizde fayda vardır. Sizi olduğunuz gibi kabul eden bir erkek kıskanç dahi olsa bunu ilişkinizde büyük sorun haline getirmez.

Evlenecek Kadınlara Tavsiye

  1. Sevgi, Aşk, Kadın

Hiç şüphesiz saygı ve sevgi birlikteliğinizi taçlandıracak önemli unsurlardır. Platonik aşk beklenmedik hayal kırıklıklarını neden olabilir. Partnerinizin sizi ne kadar önemsediği, hayatına ne kadar dâhil ettiği, sizinle beraber bir hayat yaşamayı isteyip istemediğini gösterir.

  1. Aile

Huzurlu giden ilişki istiyorsanız kendi aranızda anlaşmanız bir yana sevdiğiniz insanlarda birbirleriyle anlaşabilmeliler. Aileler mutlu evliliğin vazgeçilmezidir. Neredeyse her gün karşı karşıya geleceğiniz insanlar hayatınıza çile değil renk getirmeli. Böylece evleneceğiniz insanın önem verdiği kişilerle iyi anlaşmanın sonucu olarak hayatınız daha huzurlu ve mutlu olacak.

  1. Paylaşım

Kültürel açıdan rutininizi belirleyen olaylar zinciri içinde, partnerinizi düşünebiliyor musunuz? Evlenecek Kadına Öneri Gündelik hayatınızda birbirinize uyum sağlamanız oldukça önemlidir. Sohbetinizin bir yerde tıkanması ve birlikte yapabilecek aktivite bulamamanız kısa sürede pişmanlık tohumlarını ekecektir. Ortak paydanın olduğundan emin olmalısınız.

  1. Sır

Yeni bir sayfa açmak istiyorsanız öncelikle geçmişinizle alakalı gerçekleri söylemekle işe başlayabilirsiniz. Daha sonra başınızı ağrıtacak meseleleri evliliğinizi olumsuz etkilemesin istiyorsanız açıkça anlatmalısınız. Aranızdaki sırları ortadan kaldırmalısınız.

  1. Din

Bu konuda hassasiyet sahibi olup olmadığınıza -ki evleneceğiniz kişi içinde aynısı geçerli- göre değişmekle birlikte din en önemli konulardan biridir. Din ile ilgili aynı görüşleri paylaşıp paylaşmadığınız önemlidir. Farklı inanışlara sahipseniz konuşarak ortak bir noktada buluşmalısınız.

  1. Güven

Artık evleneceğiniz insanı tanıdığınızı düşünüyorsanız aranızdaki güveni zedeleyecek bir takım klişe repliklerden uzak durmalısınız. İlişkinizi üçüncü kişilerden uzak tuttuğunuzda eski ilişkiler mevzusunu açmanız ya da pembe yalanlar söylemeniz ilişkinizin kırılma noktası olacaktır. Güven vermeye çalışmak yerine güvenilir birisi olmaya çaba göstermelisiniz.

  1. Evlilik Öncesi Hedefler

Kariyer, okul bitirme, evleneceğiniz kişinin askerliği gibi evlilik öncesi hedefleri konuşmalısınız. Evlenecek Kadınlara Tavsiyeler  Aranızda mesafe açmanıza izin verebilecek işleri plan yaparak önceden halletmeniz geleceğe olumlu bakmanıza yardımcı olur.

Evlenecek Kadına Öneri

Yazımızda evlenecek kadınlara öneriler tavsiyeler, neler yapması gerektiği konusunda fikirler sunduk umarım Evlenecek Kadınlara Tavsiye furyasında yazımız en faydalı olanlar arasında lider olur.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.