Evime Beyaz Eşya Şirketi Servis.link Geldi

21.03.2018
13
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Evime Beyaz Eşya Şirketi Servis.link Geldi
oy

Merhabalar sevgili arkadaşlar, geçen gün sabah kaktım çamaşırlarımı yıkamak için makineyi açmak istedim, aslında pek sabahları makine açmam ama oğlum rahatsızdı uykudan uyamasın diye sabah açmaya karar verdim. Servis Şirketini çağırmadan önce Çamaşır makinesini açmak için içini doldurdum tam çalıştırdım değişik bir koku gelmeye başladı. Sanki yanık kokusu gibi ama çok farklı acı bi koku hemen fişini çektim. Ama baya bir duman ve kokuyla sıkıntılı bir ses geldi ve makinemin bir arızası olduğunu anladım.

Makinem Arızalandı 🙁

Çamaşır Makinem Arızalanmış olduğunu anladım . Çamaşır makinemin markası Samsung aslında memnunum bu sorun belkide elektriklerin düzensizliği ile ilgili olabilir diye düşünüyorum. Neyse uzun lafın kısası yetkili servisi aradım hemen gelemeyeceklerini 48 saat içinde servis müdahalesi yapabileceklerini söylediler . Ama bekleyecek zamanım olmadığı için mecbur İnternet’ten numara almak istedim ama çok ta güvenemiyordum.

Servis.Link Mükemmel Hızlı Servis Sundu

Neyse Google den aramalara başladım Adwords linklerinde birçok servisler içinden Servis Şirketi olan Servis.link in web sitesi ve müşteri hizmetleri bana cazip geldiği için bu şirketi çağırdım. Öncelikle özel servis olduklarını anladım ama genede içime bi şüphe düşmedi bu şirketi çağırdım. Hatta bayağı bir markalara hizmet vermekteler. Hizmet verdikleri servis markaları web sitenin linkini tıklayın sizinde ev aletleriniz bu listedeyse geç kalmadan teknik servis isteyebilirsiniz. Sizlere şüphesi en iyi tamir destekleri için elimizden gelenin fazlasını yapacağız bizi çekinmeden arayın

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.