Erkeklerin Etkilendiği Dekolteler Nerelerdir?

12.04.2018
14
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Erkeklerin Etkilendiği Dekolteler Nerelerdir?
oy

Erkeklerin bir kadından etkilenebilmesi için kimi zaman gözler, dudaklar ya da 1 gülümseme yetebilirken, kimi zamanda o erkeği kendinize çekebilmeniz için belli ölçülerde dekolte vermeniz gerekebilmektedir.Erkeklerin Etkilendiği Dekolteler Nerelerdir? Bu dekolteyi kendi vücudunuza ya da yaşayışınıza göre verebileceğiniz gibi, bu yazımızda bahsettiğimiz erkeklerin hoşlarına giden bölgelerden de vererek onları kendinize çekebilirsiniz.

Erkeklerin Etkilendiği Dekolteler Nerelerdir?

1.BACAK DEKOLTESİ:

Bu dekolte çeşidi neredeyse tüm kadınlar tarafından bilinen en eski dekolte yöntemidir. Tüylerinden arınmış, bacak dekoltesi duş sonrası yeterli ölçüde nemlendirilmiş hatta kimi zaman eğer gece kıyafetiyle vereceğiniz bir bacak dekolteniz var ise simli kremlerle süslenmiş ince ve zarif bacaklarınızı korkusuz yırtmaçlar vererek sergileyebilirsiniz. Emin olun bu tüm erkeklerin başının dönmesine yeterli olacaktır.

bacak dekoltesi

bacak dekoltesi

2.GÖĞÜS DEKOLTESİ:

Bu dekolte şekli de tıpkı bacak dekoltesinde olduğu gibi tüm kadınlar tarafından oldukça bilinen bir yöntemdir. Göğüs dekoltesi Fakat burada dikkat edilmesi gereken, evet her erkek göğüs dekoltesinden hoşlanır fakat belirli ölçüde. Yani beyaz bir basic t-shirt giyip içine hiçbir çamaşır giymezseniz, bütün göğüsleriniz meydana çıkacaktır. Erkeklerin Etkilendiği Dekolteler Nerelerdir? Bu kimi kadınlara göre, erkekleri etkileyecek bir dekolte gibi gözükse, erkekler daha çok onları merak ettiren dekoltelerden hoşlanırlar. Yani direk göğüslerinizi sergilemek yerine, seksi bir sutyenle onlara güzel bir şekil verebilir ve yakanızı hafifçe açabilirsiniz.

göğüs dekoltesi

göğüs dekoltesi

 

3.SIRT DEKOLTESİ:

Sırf dekoltesi de genellikle kadınların gece kıyafetlerinde tercih ettikleri bir dekolte türüdür. sırt dekoltesi Pürüzsüz ve kıvrım hatlara sahip bir sırtı, şık ve yerlere kadar uzanan balık model bir kırmızı gece elbisesiyle dekolte olarak açtığınızda, erkekler sırtınızı dokunmaya ve öpmeye dayanamayacaklardır.

sırt dekoltesi

sırt dekoltesi

4.KALÇA DEKOLTESİ:

Bu dekolte türünü diğerlerinden ayıran özellik; diğer tüm dekolteler belirli ölçüde vücudunuzun belli bir yerini açarak sergilediğiniz dekolteler iken, kalça dekoltesi daha çok dar kıyafetler ile sergilenen bir dekolte türüdür. kalça dekoltesi Dapdar ve yüksek bel bir kot pantolon ya da basenlerinizi sımsıkı saran bir etek ile kalçalarınızın muhteşem görünmesini ve erkekleri kolaylıkla etkilemesini sağlayabilirsiniz.

kalça dekoltesi

kalça dekoltesi

5.AYAK DEKOLTESİ:

Ayak dekoltesi aslında kimi kadının farkında olmadan verdikleri bir dekoltedir. Erkeklerin Etkilendiği Dekolteler Nerelerdir? . ayak dekoltesi Özellikle yaz aylarında giyilen incecik topuklu ve parmak kısımları gözüken seksi ayakkabılar ve parmaklarınıza sürdüğünüz ojeler ile erkekleri kolaylıkla baştan çıkarabilirsiniz.

ayak dekoltesi

ayak dekoltesi

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.