Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS

12.09.2021
93
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Dünyanın En Genç Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS

Bugün Bilgiweb olarak çok değerli işlere imza atmış sektörde gurur duyduğumuz bir girişimciden bahsedeceğiz, Bildiğiniz gibi Dünyanın en çok tercih edilen ve kullanılan arama motoru olan Google, aynı anda Dünyanın en büyük dijital şirketleri arasında mutlak yer alan Google’ın programlarından olan Google ürün uzmanları Programı’nın en genç ürün uzmanı 18 Yaşındaki Mersinli içerik üreticisi KEZZAP KS olmuştur.

KEZZAP KS Kimdir?

Google gibi dev şirkette  adını duyuran ve ödüle layık görülen değerli uzman, Sosyal Medya platformlarında KEZZAP KS olarak tanınan, bilinmekte Mustafa Çinkılıç daha 18 Yaşındadır, Başarılı İdealist bir Genç Girişimcidir. Aynı zaman da kurmuş olduğu KASVET MEDYA Şirketinin sosyal medya alanın dada yönetmeye devam etmektedir. 2018 senesinde sosyal medya dünyasına adım atan KEZZAP KS, son zamanlarda ismini duyurmaya ve adından söz ettirmeye devam ediyor.

Uzmanımız 2018 Yılında YouTube kanalı açarak sosyal medyaya girmiştir.  KEZZAP KS kendini gün geçtikçe geliştirdi, günümüzde ise Haber, Spor, Finans, Yemek, Sosyal medya ve çeşitli konularda sitelerinde günlük binlerce ziyaretçiye ev sahipliği etmektedir. Ayrıca kendi sitesi olan www.kezzapks.com sitesine günlük binlerce ziyaretçi gelmektedir. Gün geçtikçe kendini Sosyal Medya alanında geliştiren KEZZAP KS Temmuz 2021 Tarihi itibari ile Google Ürün Uzmanları Programına girmiştir. Google Hesaplar Topluluğu, Gmail Yardım Topluluğu ve diğer Google yardım topluluklarında insanlara Ürün uzmanı olarak yardımcı olmaktadır.

Google Ürün uzmanları programı hakkında açıklama yapan KEZZAP KS ” Google’ın başlatmış olduğu bu program ile hem Google Ürünleri ile ilgili hem de Google Çalışanları ile iletişime geçebiliyor, Yeni uygulamaların Beta testlerine katılabiliyor ve herkese yardımcı oluyorum. Birçok ünlü isim bana Google forumdan veya sosyal medya hesaplarımdan destek talebinden bulundu.” açıklamalarında bulundu.

Bidiğiniz gibi Dünyanın En büyük şirketleri arasında yer alan Google, Başarılarını kutlamak için Ürün uzmanı KEZZAP KS‘ye hediye ve aşağıdaki notu göndermiştir

Çoğu kişinin merak ettiği KEZZAP KS Kimdir? , KEZZAP KS Ne iş yapıyor? , KEZZAP KS Kaç yaşında , Google Ürün Uzmanı KEZZAP KS Kimdir? , Sorularını Yanıtladık.

KEZZAP KS İnstagram: https://www.instagram.com/kezzapks/

KEZZAP KS YouTube: https://www.youtube.com/c/KEZZAPKS

KEZZAP KS Sitesi: https://www.kezzapks.com/