Dragos Goldstar servisi

27.07.2018
23
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Dragos Goldstar servisi
oy

Uzmanlaşmış deneyimler sunacağız kaliteli bir uzman personeller sayesinde Dragos Goldstar servisi 0532 789 75 07 olarak garantili, hızlı çözümler ve en uygun fiyat garantisiyle İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. İleri teknoloji ürünü olan Goldstar marka beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin montaj, onarım, bakım ve garantili parça değişim işlemlerinde firma merkezimizi arayarak, güler yüzlü ofis personelimizden randevu talep edebilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden beri, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak hizmet vermekte ve her geçen gün müşteri portföyü genişlemektedir. Her türlü sorunun çözümünü ait kalıcı çözümler üreten uzmanlarımız, en ileri tekniklerle üretilmiş arıza tespit cihazları kullanmaktadır.

Dragos Goldstar servisi

Dragos Goldstar servisi olarak hizmet verdiğimiz tüm ev ve işyerlerinde farklı arızalarla karşılaşmamıza rağmen elektronik yapıdaki beyaz eşyaların arıza sebepleri arasında en çok.

Elektrik Bağlantı sorunları
Üretimde Oluşan Kısmi Hatalar
Kullanıcı Hataları
Cihazların Anahtar veya Kumanda Arızaları
Yanlış Montaj

Beyaz Eşya Servis

Gibi sebepler yüzünden arıza halleri oluştuğu görülmektedir. Beyaz Eşya Servis Bu gibi hallerde cihazlar hiçbir şekilde kurcalanmadan, en hızlı şekilde uzman bir teknik servis aranmalıdır. Firmamız bu tür acil aramalara gün içinde müdahale ederek en kısa sürede sorunların çözümünü sağlamaktadır.
Dragos Goldstar Servisinde Hizmette Son Nokta sizin için çalışmalarımızı sunuyoruz. Dragos Goldstar servisi hizmetlerinde önemediğimiz en önemli husus. Sürekli emsal firmalardan daha ileride olabilmek ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerin güvenine layık olabilmektir. Bu sebeple ev ve işyerlerinde kullandığınız Goldstar marka buzdolab. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli ev aletleri, elektrik süpürgesi vb. gibi değerli eşyalarınızın servis hizmetlerinde kılı kırk yaran bir özenle hizmet veriyoruz.

Servis Asia

Kaliteli ustalarımız ile Dragos Goldstar servisi taleplerinizde gezici servisimiz vasıtasıyla verilen adreslere ulaşan uzman ekibimiz. Arızanın durumuna göre yerinde veya firmamızın merkezindeki teknik atölyelerimizde sorunları gidermektedir. En uygun fiyatları ve ödeme koşulları ile hizmet üreten firmamız, beyaz eşya servisinde gelinebilecek son noktadaki kaliteli çözümleri en kısa sürede yaparak. Müşterilerin mağduriyetini gidermektedir.

Haftanın her günü randevu taleplerinizi alan müşteri temsilcilerimiz, Servis Asia kısa süreler içeren randevu günleri vererek yaşadığınız sorunların kâbusa dönüşmesini önlemektedir. Goldstar marka tüm eşyalarınızın bakım, onarım, tamir ve parça değişim ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.