Dekorasyonda Nelere Dikkat Edilmelidir

04.06.2018
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Dekorasyonda Nelere Dikkat Edilmelidir

DEKORASYON FİKİRLERİNE AÇIK MISINIZ? Evinizi ya da işyerinizi dekore ederken her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. Mükemmel olması için gereken ayrıntıların neler olduğu hakkında bilgi sahibi değilseniz öncelikle bunun için destek alabileceğiniz kanalları öğrenmelisiniz. Dekorasyonda Nelere Dikkat Edilmelidir Evinin dekorasyonunda her ayrıntı sizi yansıtmaktadır. Renkli bir kişiliğiniz varsa daha renkli eşyalar ve objeler tercih edersiniz. Evinize gelen kişilere eşyalarınızın yansıttığı pozitif enerji gününüzün mükemmel geçmesine öncülük eder. Sizin zevkiniz ile döşenmiş evinizi herkesin beğenmesini de beklememelisiniz. Eleştiriye de beğeniye de açık olmalısınız. Dekorasyonda nelere dikkat edilmelidir sorunuz en temel cevabı fazla eşyadan kaçınmaktır. Rahat hareket edeceğiniz ortamda daha mutlu ve huzurlu olursunuz.

Dekorasyonda Nelere Dikkat Edilmelidir

Ev dekorasyonunuzda hangi objelere yer vermelisiniz? Ev dekorasyonunuzda eşyalarınız az ise bir orta sehpa ile bunu güzelleştirebilirsiniz. Evinizin karanlık ise ya da güneş görmüyorsa aydınlatma araçlarını tercih edebilirsiniz. Açık renk spot lambaların tavanınızda yer alması ya da abajur kullanmanız bu ortam için idealdir. Kullanacağınız tül ve perdelerin daha sade ve açık renkler olmasına dikkat etmelisiniz. Koyu renk mobilyalarınız evinizin aydınlığı bozacağı için açık renk mobilya tercih etmelisiniz. Küçük objelerin konsol ya da duvar ünitesinde yer alması şık görünüm açısından önemlidir.

 Dekorasyon fikirlerini önemsemek ne derece doğrudur?

 

Dekorasyon fikirlerine gerektiği kadar önem vermeniz yersizdir. Kendi zevkinize uygun döşenen eşyalara daha kolay alışabilirsiniz. Renk veya model konusunda ya da kalite konusunda destek almanız mantıklı olabilir. Fakat baştan aşağı evinizi ya da ofisinizi bir kişiden destek alarak dekore etmeniz zamanla sıkılmanıza neden olabilir. Dekorasyonda Nelere Dikkat Edilmelidir Kendi zevkinize döşenen evinizde öncelik verdiğiniz alışkanlıklarınız görmek istediğiniz resimleriniz sizi daha fazla mutlu edecektir.

Dekorasyonda zıt renklere yer verebildiğiniz gibi sade ve tonlama da yapabilirsiniz. tona ton yaptığınız eşyalarınızla uyumu daha rahat yakalayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.