Coinbase ile Soru Cevaplayarak Para Kazanma

19.02.2022
117
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Coinbase ile Soru Cevaplayarak Para Kazanma
oy

Coinbase ile Soru Cevaplayarak Para Kazanma Herkesin bildiği gibi şu an ülkemizde ve dünyada coin piyasası çok popüler. İnsanlar coin işine çok büyük miktarda zaman ve para yatırımı yapıyor. Buna karşın coin uygulamaları da daha çok kullanıcı çekmek için farklı yöntemler deniyor. Bu uygulamalar arasında benim en dikkatimi çeken, Coinbase oldu. Coinbase, kullanıcılara bonus vermekle kalmıyor; onlara coin piyasasını öğretiyor.
Başlıkta da bahsettiğim 30 dolar kazanma olayına gelelim. Coinbase uygulamasında Öğren Kazan isimli bir başlık bulunmakta. Bu başlığın amacı, kullanıcıya coin hakkında öğretici yazılar göstermek ve ardından bu yazılarla ilgili test soruları sormak. Eğer test sorularını cevaplarsanız, size belli bir miktar coin veriyor. Siz de isterseniz o coini saklayabilirsiniz, isterseniz de nakit paraya çevirebilirsiniz. Burada karşınıza çıkan testleri doğru veya yanlış cevaplamanız önemli değil. Soruda, siz doğru şıkkı seçene kadar size şans tanıyor.

Bu Öğren Kazan etkinliğinde, zamanla karşınıza yeni sorular gelebiliyor. Bu soru sirkülasyonunun sık sık olmasını istiyorsanız benim tavsiyem, uygulamada kazandığınız paranın bir kısmını coine yatırmanız. Çünkü uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, uygulama da sizi daha fazla teşvik etmek isteyecektir.