Buzdolabı Tamir ve Onarım Şirketi İletişim

28.04.2021
3
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-
Buzdolabı Tamir ve Onarım Şirketi İletişim

Buzdolabı Tamir ve Onarım Şirketi İletişim Yiyeceklerimizin ve içeceklerimizin sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi adına evlerimizde buzdolabı kullanmaktayız. Bu nedenle de buzdolaplarında yaşanabilecek olan sorunlar yaşantımızı direkt olarak etkilemektedir. Buzdolaplarında yaşanabilecek sorunlara yönelik olarak kaliteli ve kurumsal bir şekilde hizmet yürüten bir servis firmasına ise ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam bu noktada servis firmamız devreye girmekte ve buzdolabı tamiri hususunda bir marka haline geldiğini müşterilerine göstermektedir. Bozulmuş olan buzdolaplarınızdaki sorunların tamir edilmesi noktasında firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Çünkü biz işimizi belli kıstaslar çerçevesinde yerine getirmekteyiz. Bu da hizmet verdiğimiz bölge içerisinde sıklıkla tercih edilmemize vesile olmaktadır.

Buzdolabı Tamir Hizmeti Aşamalarımız

Firmamızdan tamir desteği alabilmek için öncelikli olarak kayıt açtırmanız lazım gelmektedir. Gerekli ön incelemelerin yapılmasının ardından ise uzman ekiplerimizden birini buzdolabınızın bulunduğu yere sevk etmekteyiz. Burada ekibimiz gerekli incelemeleri yapmakta ve sorunun neden kaynaklandığını belirlemektedir. Sonrasında ise yetkili buzdolabı servisi olarak çözüm aşamasına geçmekteyiz. Genellikle buzdolaplarındaki sorunlar aletin bulunduğu yerde çözümlenmektedir. Ancak kimi durumlarda buzdolabını bulunduğu yerden alıp tamir merkezimize götürmemiz gerekebilmektedir. Böyle durumlarda ise tamir merkezimizde gerekli incelemeleri yaparak buzdolaplarınızdaki sorunları hızlı bir şekilde halletmekteyiz.

Buzdolabında Oluşabilecek Sorunlar Nelerdir?

Ev tipi kullanılan buzdolaplarında zaman içerisinde çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Örneğin; yanlış kullanıma bağlı olarak buzdolabının soğutma parçalarında sıkıntılar meydana gelmektedir. Özellikle buzdolabı kapağının uzun süreli olacak şekilde kapalı durumda kalmaması içerisinde yer alan gıdaların bozulmasına dahi sebebiyet verebilmektedir. Bundan ayrı olarak buzdolabının buzluk kısmında karlanma ya da aşırı buzlanma durumu olabilmektedir. Bu da içerisinde yer alan şeylerin donmasına ve iç yapısının bozulmasına neden olabilmektedir. Bir de buzdolabının dijital kısımlarında yaşanabilecek donanımsal sorunlar da yine buzdolabının istenildiği gibi çalışmasına mani olabilmektedir. Tüm bu sorunlarla ilgili olarak Servis Asia firmamız gereken teknik desteği sağlamaktadır. Bu sayede buzdolaplarınızda bir daha bu tarz bir sorunla karşılaşmayacağınızı da garanti etmekteyiz.

Garanti Sürelerimiz ve Teknik Servis Ücretlerimiz

Tamir etmiş olduğumuz buzdolaplarına 2 yıl olacak şekilde garanti vermekte olduğumuzu bilmelisiniz. Bu bağlamda tamir firması olarak müşterilerimizin %100 memnuniyetini arzu ettiğimizi de unutmamalısınız. Bu sayede firmamızın alanında ne kadar profesyonel olduğunu da görebilirsiniz. Bir de garanti süresi çerçevesinde tamir etmiş olduğumuz ürünlerinizle ilgili olarak bir problem yaşamanız halinde firmamıza tekrardan başvurabilirsiniz. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan her durumu garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak tekrardan tamir edeceğimizi de belirtmemiz gerekir.

Tamir ücretlerimiz ile alakalı olarak müşterilerimizin herhangi bir endişe taşımasına gerek yoktur. Çünkü yetkili buzdolabı servisi firmamız bulunduğu bölge içerisinde en uygun fiyatlara sahiptir. Diğer tamir firmalarıyla bir karşılaştırma yaptığınızda bu durumu görme şansına erişmiş olacaksınız. Üstelik yıl içerisinde uygulamakta olduğumuz indirimli fiyatları da takip edebilirsiniz. Bu sayede tamir hizmetimizden çok daha avantajlı fiyatlara yararlanabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

Müşterilerimizin firmamızın hizmetlerinden en kısa zamanda yararlanabilmesi için gerekli çalışmaları sürdürmekteyiz. Şu an için buzdolabı tamir servisi firmamızla telefon numaralarımız üzerinden irtibat sağlayabilirsiniz. Bunun yanında tamir merkezimize gelerek de sorunlarınızı belirtebileceğinizi unutmamalısınız. Yakın bir zaman içerisinde ise whatsapp üzerinden bize ulaşabileceksiniz. Bu sayede buzdolabınızdaki sorunları fotoğraf, ses veya video yöntemiyle iletebileceksiniz.

Tamir hizmetlerimiz ile ilgili olarak müşterilerimizin yorumlarına büyük bir önem veriyoruz. Buzdolabı Tamir ve Onarım Şirketi İletişim Bu nedenle de web sitemizin ilgili kısımları üzerinden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun yanında istek ve şikayetlerinizi de yine web sitemizdeki iletişim formunu doldurarak tamir firmamıza ulaştırabileceğinizi hatırlatmakta yarar görüyoruz. Siz de farkımızı görmek için hemen bize ulaşın.