Bursa Viessmann Servisi

21.11.2020
0
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Bursa Viessmann Servisi

Bursa Viessmann Servisi olarak  servisimiz, acil çağrı merkezi telefon numaralarımızdan müşteri memnuniyeti ilkemiz ile bizlere ulaşabilir, teknik servisten yardım isteyebilirsiniz. Uzman ve eğitimli teknik kadromuza her zaman hizmet veya ürünler hakkında soru sorabilirsiniz. Tekno Kombi olarak müşterilerimize en kısa sürede hizmet vermek için Bursa’nın her ilçesine mobil servislerimiz ile servis hizmeti vermekteyiz. Hizmetimiz her gün onlarca müşteri talebine hızlı ve garantili hizmet vermektedir.

Bursa Viessmann Servis

Tecrübeli  teknik kadromuzun tek amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Viessmann beyaz eşya servisi,bakım, onarım  ürün montajı ile müşterilerimize güler yüzlü kalma çabası ve fırsatı sunuyoruz. Nilüfer Viessmann servisi olarak her bölgeye yakın Viessmann servisimiz olmasına rağmen zamanında yanınızdayız ve sizlere hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Bursa Viessmann Servisi, onarım, bakım ve montaj süreçlerinde deneyimli kadromuzun tek politikası size güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapıldıktan ve müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve gerekirse parça değişimi yapılır.

Mobil Servisimiz Haftanın Her Günü Hizmetinizde

Bursa Viessmann Servisi

Bursa Viessmann SERVİS 24/7 YARDIM

1 Yıl Garanti Tüm Servis Ve Yedek Parça Değişikliklerini Garanti Ediyoruz.

Bursa Viessmann servisi olarak Viessmann ürün arızalarında 7 gün 24 saat Viessmann servisi ile yanınızdayız. Viessmann ürün arızaları ile ilgili her türlü sorunuzu Viessmann servis ekibimize sorabilirsiniz.

Viessmann HİZMETLERİ HİZMET ALANLARI

Firmamız Kusursuz Olarak tüm hizmetlerimizde müşterilerine profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı olduklarını ve her koşulda kendini sürekli geliştirdiğini hissettiren Viessmann hizmetidir. . Sunduğumuz Viessmann hizmetini sürekli geliştiren ve çağın gereklerini yerine getiren ve kaliteye önem veren modern bir Viessmann hizmeti olarak hizmet veriyoruz.

Bursa Onarım Firmamız

Bursa Viessmann Servisi olarak, müşteri memnuniyetini hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil Viessmann servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Viessmann servisini sunmayı hedefliyoruz.