Bursa Beko Servisi

21.11.2020
0
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Bursa Beko Servisi

Bursa Beko Servisi Türkiye’nin ilk beyaz eşya üreticisi Central markasına uzun yıllar hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyaların zamanla arızalanması kaçınılmazdır. Hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarını teslim ederek uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bursa Beko Servis

Evde ve işte kullandığınız Merkez markalı ürünlerinizin onarımları için Bursa Beko Servisi size bir telefon uzağınızda. Merkezi Servis ile uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir servis gerçekleştirebilirsiniz. Onarım sırasında kullanılan orijinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıllık belgeli garanti veren Merkez Servis, müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

1988 yılından bu yana sektörün öncülerinden olan firmamız, usta hoca, ustalık ve kalfalık gibi milli eğitim belgelerine sahip teknisyenleri bünyesine katarak kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. İstanbul ve ilçelerinde merkezi hizmet ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale edecek ve atölyeye götürerek yerinde bakım veya onarım yapacaklardır.

MERKEZİ HİZMETİN HİZMET VERDİĞİ CİHAZLAR
Bursa Beko Bulaşık Makinesi Servisi
Bursa Beko Fırın Servisi
Bursa Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Beko Buzdolabı Servisi
Bursa Beko Ankastre Soba Servisi
Bursa Beko Televizyon Hizmeti

Size bir adım daha yakınız.
Güvenilir Uzman Merkezi Hizmet Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen bizimle iletişime geçin.