Buderus Bursa Servisi

21.11.2020
1
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Buderus Bursa Servisi

Kaliteli prensipli uzman ve çalışkan personellerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak kombi gibi ev aletlerinin en önemlileri olan ürünlere teknik destekler sunarız Uzman Personellerimizle Buderus Bursa Servisi Merkez kombi artık bir telefon kadar yanınızda. Firmamızdan Merkez kombi bakım desteği alabilirsiniz. Profesyonel teknik ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz. Sağladığımız hizmet öncesi ve sonrası müşteri yelpazesi ile büyük olmayı hedeflemiş ve sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır. Merkez servisi , teknoloji harikası olup en iyi hizmeti vermektedir. Kombi cihazlarınızda arıza, onarım, montaj beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktayız.

Buderus Bursa Servis

Ayrıca sunmuş olduğumuz servisimiz ve yedek parçalarımız 1 yıl boyunca garanti altında olucaktır. 7/24 saat İstanbul’un tüm ilçelerinden arayıp arıza ile ilgili sorunlarını iletip sorunsuz bir servis anlayışı sunmaktadır. Merkez kombi servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Teknik Servis Hizmeti veren firmamız deneyimli teknisyenleriyle ürünlerinizin bakım onarım ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız her geçen yıl portföyünü genişleterek beyaz eşya ve ankastre gibi ürünlerinizde profesyonel hizmet vermektedir.

Bursa’da kurulan firmamız çevre ilçelerdeki servis hizmetleriylede kalıcı firmalar arasında yerini almıştır. Bursa servismizde garanti kapsamındaki beyaz eşya ve klimalarınızın hasar görmüş parçaları temin edilerek değiştirilmektedir. Arıza durumlarında pratik elemanlarımız ve firma araçlarımızla en kısa zamanda adresinizdeyiz.