Bim sıvı yağ fiyatları

28.01.2022
1.668
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Bim sıvı yağ fiyatları
oy

Bim sıvı yağ fiyatları ile ilgili bu bilgilendirme içeriğimizde sizlere market fiyatlarını güncel hali ile ulaştıracağız. Ülkemizde ekonomik alım gücünün zayıflaması ve alım gücü düşmesi neticesinde insanlar nerede ne daha uygun araştırmaya ve daha ucuzunu bulup satın almaya bakıyorlar bugünkü konumuz güncel sıvıyağ fiyatları evimizin vaz geçilmez mutfaklarımızın olmazsa olmazı Ayçiçek yağı sıvı yağların fiyatlarından bahsedeceğim.

Bim sıvı yağ fiyatları – 2022

Bim marketlerde satılan sıvı yağ fiyatlarını sizlere listeliyor olacağım kızartmalarda Yemeklerde katı yağdan daha sağlıklı olduğu için tercih edilen Ayçiçek yağlar uygun fiyatlara artık raflarda yerini alamıyor. Bim sıvı yağ fiyatları Ekonomik koşullar hayat pahalılığı işletmelerin iş yükünün artması, asgari ücret ve kira fiyatları da buna etken dolayısıyla ürünlerde de ciddi bir fiyat artışına gidildi. 2022 yılının başlarında ortalama 125 liraları bulan sıvı yağlar 1-2 hafta öncesine kadar 139 TL’ye kadar yükseldiğini görmüştük.

Bim Ayçiçek Yağı fiyatları

Zincir marketlerde satılan, Ayçiçek yağların hangileri kaliteli konusuna net bir yanıt veremem ancak tüm markalardan alıp yağ kokusunu tadını analiz eden tüketiciler bunu tespit edebilir ben biraz daha fiyat odaklı bir içeriği hazırlandım. Bim Ayçiçek yağı fiyatları konusunda sizlere aşağıda tüm listeleri güncel bir şekilde sünüyor olacağım, birkaç tane fotoğraf sizler için çekerek fotoğraf üzerindeki etiketleri bakabilirsiniz yazının yayınlandığı tarih zaten yukarda görünmekte bu tarz içeriklerin devam etmesini istiyorsanız bana talep gönderebilir fiyatlar konusunda isteklerinizi yazabilirsiniz, dilerseniz diğer marka zincir marketlerinde fiyatlarıyla bir Mec ederek sizlere güzel bir karşılaştırma içeriğini hazırlayabilirim.

5 Litre Emek Ayçiçek Yağı Fiyatı

  • 125.00₺

5 litre Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı

  • 109.00₺

5 Litre Biryağ Ayçiçek Yağı Fiyatı

  • 124.90₺

2 Litre Biryağ Ayçiçek Yağı Fiyatı

  • 59,90₺

1 litre Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı

  • 25,90₺

Güncelleme konusunda sıksık içeriklerimizin fiyat ve oranlarını güncelliyoruz, Güncel Bim sıvı yağ fiyatları merak edenlere bu içeriğimizin linkini paylaşabilirsiniz, Tasarruflu günler diliyoruz.