Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 2022

02.04.2022
4.113
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-
Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 2022
2.7/5 - (7 oy)

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı Bir marketlerde satılan sofralarımızın vazgeçilmezi, mutfağımızın hemen hemen her gün tüketilen ürünlerinden kaşar peyniri olarak bilinir. Kaşar peynirli börekler poğaçalar tost başta olmak üzere bir çok gıdalarımızın içeresinde kullandığımız önemli bir temel gıdadır. Doğrusu kaşar peyniri tüketirken kalori hesabı yapan insanlar için dikkat edilmesi gereken bir süt ürünüdür ama mutfaklarımızın vazgeçilmezi kaşar peynirler fiyat bakımından oldukça pahalıdır. Bu fiyat farkını marketler arasında değerlendirmek için sizlere bu yazıyı hazırladık. Yazımız içeriğinde kaşar peynirin güncel fiyatlarını anlık olarak değişen fiyat listelerini sünüyor olacağız sizler için değerlediğimiz içerikte en uygun fiyatlı ve en kaliteli kaşarları bir marketlerden alabileceğinizin örneğini verebiliriz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

Taze kaşar fiyatı bir çok marketlerde değişkenlik gösterebiliyor kimi zaman değişik kampanyalarla daha ekonomik fiyatlara sunulan kaşar peynirleri takip etmek lazım sofralarımızdan çıkaramadığımız özellikle okul zamanı çocuklarımızın beslenmesine bir çift kaşarlı tost koymak hemen hemen hepimizin yaptığı bir gıdadır o açıdan Bim Kaşar Peyniri Fiyatı öğrenmek isterseniz ve satın alırken en uygun fiyatlısını ve en kalitelisini seçmeye özen gösterelim gelin sizleri bir marketlerde satılan bu değerli kaşarların fiyatlarından bahsedeyim.

Bim’de Kaşar Peyniri Kaç Para ?

 • Kaanbey Kaşar Peyniri 700 gram 46,50₺
 • Binvezir Kaşar Peyniri 500 gram 32,90₺
 • Aknaz Kaşar Peyniri 1 kilogram 30.00₺
 • Bahçıvan Taze Kaşar Peyniri 1 kilogram 59,00₺
 • Teksüt Kaşar Peyniri 1 kilogram 49.00₺

Son güncelleme 02,05,2022 Fiyatlarda bir değişiklik olduğunu biliyorsanız lütfen yorum bölümünden bilgiweb yazarlarımıza bildirin, fiyat güncellemesini sizlerin yardımı ile gerçekleştirelim.

 Bim Kaşar Peyniri Ne Kadar ?

Temel gıda fiyatlarını merak eden ve özellikle Bim marketlerini tercih eden ziyaretçilerimiz Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 2022 merak edenler için oluşturulan bu içerikte siz değerli tüketicilerimize markete gitmeden fiyatları öğrenme avantajı sunuyoruz. En kaliteli kaşar peynirleri markalarına aldanmamak ve şu marka daha iyi daha kalitelidir diye karar vermemek lazım. Bazı adı duyulmamış markalar da gerçekten %100 sütle ve katkısız kaşar peynir ürettiğini biliyoruz. Bu temel gıdanın en iyi markanın bile çok iyi yaptığını ve kusursuz katkısız bir şekilde ürettiğinin garantisini kimse veremez. O açıdan kaşar peynir alırken markaya değil içeriğine ve tüketici yorumlarına dikkat ederek almak lazım. Belki yeni bir marka çok daha iyi kaşar peynir çıkarabiliyor bim marketlerde satılan bu peynirler de aslında bu bahsettiğim markalardan birkaçı gerçekten hepsi kusursuz kaliteli ve steril ortamlarda üretilmiş kaşar peynirleri o açıdan bim satın alma departmanı sağlıklı ve katkısız ürünleri seçmeye ve bu özenli dikkatini yıllardır sürdürmeye devam edecek. Sizde Bim kaşar peyniri fiyatı nı merak ediyorsanız çok fazla diğer marketlerden pahalı olmadığını hatta bir çok marketten daha ucuz olduğunu, ayrıca daha kaliteli kaşar peyniri sattığını gönül rahatlığıyla belirtebilirim.

Bim Tost Peyniri Fiyatı

Hem ekonomik hem lezzetli tost peyniri fiyatları aşağıdaki gibidir. Bim Tost Peyniri Fiyatı merak konusu olurken en kusursuz ve ek kaliteli tost peyniri fiyatları araştırması yapan kullanıcılarız için derledik.

 • Aknaz tost peyniri 1000gr 55,90₺
 • Aknaz Dilimli Tost Peyniri 1000gr 59,90₺
 • Aknaz Dilimli Tost Peyniri 500gr 31,90₺

Kaliteli Kaşar peynirini nasıl anlayabiliriz.

Vatanımıza özgü bir peynir olarak biline geleneksel süt ürünümüz kaşar peyniri, halkımızın en çok tüketilen peynirlerden en başında gelenidir. Kaşar peyniri üretimde yapılan hilelerden kandırılmamak için bu peyniri çok  iyi tanımak ve alırken dikkatle seçmek gerekmektedir.

Kaliteli ve gerçek kaşar peynirini ayırt etmenin yöntemlerini sizlere sıralıyoruz.

 • Kaliteli kaşar peynirinin rengi biraz daha sarımtıraktır, bembeyaz olmasını beklemeyin sarı kaşar daha kusursuzdur.
 • Kimyasal katkı maddeyle sarı renk kazandırılmaya çalışılan kaşar peynirlerinin rengi biraz daha kahverengiye çalar koyu sarı renkte olabilmekte. Bu renk kaşar peynirlerden de kesinlikle uzak durulmalıdır. ( Bim marketlerde ki kaşarların tümü gerçek kaşardır.)
 • Kaliteli bir kaşar peynirinin esas maddesi pastörize süttür. Bu açıdan kaşarı tüketirken dilimizde damağımızda süt tadı hissedilmelidir.
 • Kaşarın kendine has  rengi gibi birde kokusu vardır. O leziz kokuyu tanımak ve kokusundan ayırt etmeye çalışmak da önemli yöntemlerin başında gelir.
 • Gerçek kaşar peynirinin sert olmasını bekleriz, yumuşak ve bastırınca içine göçen kaşar peyniri asla almayınız.
 • Kaşar peynirini doğrarken keserken margarin gibi bıçağa yapışıp kalmasını beklemeyiniz, kaşar peyniri asla yapışıp kalmaz bütün ve set olarak kalır.
 • Kaşarın kaliteli ve kusursuz olduğunu anlamanın en önemli  yollarından birisi de fiyatıdır. 1 kg kaşar peyniri 10kg civarı sütten elde edilmelidir. Üretim maliyetini düşünerek ödediğiniz fiyat bunun çok altındaysa o ürünü asla almayın, sütten yapılmış gerçek bir kaşar peyniri olması ihtimal düşük olabilir dediğimiz gibi Bim gibi köklü bir markette satılan kaşar peynirler kaliteli sürüm mantığı ile üretildiği için ekonomiktir. bim kaşar peyniri fiyatı o nedenle birazda uygun tutulmuştur, Afiyet olsun…