Beyaz Eşya’da Marka Seçimi

16.03.2018
420
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Beyaz Eşya’da Marka Seçimi
oy

Beyaz eşyalar hayatımızın vazgeçilmezi, olmazsa olmazımızdır. Kullanımla alakalı eski beyaz eşyalarımızı değiştirmemiz gerektiği zaman. Yada arıza yaptığı zaman beyaz eşya araştırmaya başlarız. Beyaz Eşya’da Marka Seçimi Genellikle çevremizde beyaz eşyalardan anlayan arkadaşlarımıza danışırız.  İyi bir marka seçmek Gerçekten önemlidir. Hangi marka alsam? , garanti süresini uzatsam mı ?, gibi sorularla aklımızı karıştırırız.

Beyaz Eşya’da Marka Seçimi

Marka seçimi gerçekten zor iş ben bir beyaz eşya şirketinde editör olduğum için sizleri gerçekten iyi yönlendirebilirim, bana güvenebilirsiniz. Buzdolabı ürünleri ile alakalı en profesyonel üretim ve sağlamlıkla alakalı , arıza yapma sayısını ve aldığımız çağrıları da göz önünde bulundurursak Siemens ürünlerinin buzdolabını tavsiye edebilirim.  Siemens Buzdolabı ürünlerinde gerçekten diğer markalara göre oldukça fark var.  Hem tasarım ,hem sağlamlık açısından tavsiye ederken asla kuşku duymam. Ama Siemens buzdolabı alırken derin dondurucu kısmının üstte olmasına dikkat edin. Altta derin dondurucusu olan bazı modellerinde birkaç sıkıntıyla karşılaştık. Sizin alacağınız Siemens buzdolabının dondurucu kısmı üstte olanı tercih edin modeli fark etmez. Beyaz Eşya’da Marka Seçimi yazımızda sizlere almak istediğiniz.  Araştırmalarınıza biraz yardımcı olmak istiyorum çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi tavsiyemi de paylaşayım.

Çamaşır Makinesi Marka Tavsiyemiz

Çamaşır makinesi alırken tüketicilerimizin en büyük hatası. Türkiye’ye yeni ithal edilmiş markası belli olmayan, çok fazla satış adetine ulaşmamış markaları tercih ediyorlar. En önemli hatalarımızdan ikincide kurutmalı çamaşır makinesi almak , Kurutma özellikli Çamaşır makinesi almak yerine kurutma makinesini ve çamaşır makinesini ayrı ayrı almak fiyat performans açısından en mantıklısı.

Kurutma makinesini ayrı almak en mantıklısı , aklınıza yerim yok diye bir engel geliyorsa kesinlikle kafanızı ona takmayın , kurutma makinelerinizi çamaşır makinelerinizin üzerine montaj yaptırabilirsiniz. Çamaşır Makinesi Marka Tavsiyemizde Bosch- Siemens Profilo bu 3 markadan 2 tanesi tavsiye edebilirim hem fiyat hem yetkili servislerin performansı açısından sizleri tatmin edecek memnun kalacaksınız.

Beyaz Eşya'da Marka Seçimi

Beyaz Eşya’da Marka Seçimi

Bulaşık Makinesi Marka Seçimi

Bulaşık makineleri mutfaklarımızın en önemli ev aletlerindendir. Sizler bu önemli yardımcılarımızı yenilerken yada çeyiziniz için ilk kez alacaksak sanız en sağlam en uygun fiyatlı ve fiyat olarak makul olan markaları seçmek isteriz, öncelikle sizlere şunu tavsiye ediyorum.

Çeyiz için bulaşık makinesi almak mantıklı değil çünkü çoğu sitelerde rezidanslarda bulaşık makinesi demirbaş olarak kuruludur. Bulaşık makinesi mutfağa göre eve göre alınmalı ev seçimi olduktan sonra seçilmelidir, mutfak dolaplarımızın , Ankastre ye uygun olması durumunda kozmetik ve görsel olarak ankastre bulaşık makinesi almanız daha şık ve kullanışlı olacaktır.

Bulaşık Makinesi Marka Seçimi içinde sizlere ankastre olacaksa Teka ve Siemens Eğer Beyaz klasik bulaşık makinesi olacaksa,  Bosch marka bulaşık makinelerini tavsiye edebilirim.

Beyaz Eşya'da Marka Seçimi

Beyaz Eşya’da Marka Seçimi

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.