Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

20.07.2019
9
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

Türkiye’de en hızlı Beyaz Eşya ve Kombi Servisi hizmeti veren şirketimizden tam donanımlı hizmetlerimize dahil olmak üzere beyaz eşya servisi Kombi servisi gibi hizmet alanında sizlere yardımcı olacağız. Her marka beyaz eşya her marka kombi tüm ürünlerin yedek parçası aksesuarları firmamızın depolarında her daim bulunur.

Beyaz Eşya Servisi

Özellikle 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz. Beyaz Eşya Servisi Çağrı merkezimizden bütün bilgileri bir sonraki gün gelecek. Arkadaşın yanında getireceği yedek parçaları belirtebilir ve İstediğiniz zaman tamir desteği alabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen markalarına beyaz eşyada bosch-siemens-profilo Arçelik Beko gibi markalara aynı zamanda Avrupa ürünlerini amana white-westinghouse gibi Türkiye’de tercih edilen. Elit markalara da hizmet veriyoruz. Sizin eğer bir kombinizi arızalıysa bu proterm Demirdöküm Baymak olabilir her alanda sizlere yardımcı oluyoruz.

İşletmemizde çeşitli nedenlerden kaynaklanan ev hareketleriniz tamamıyla sorunlardan arındırılır ve sizin isteğinize özel olarak yeniden tasarlanır bir fırın ısıtmıyor ya da bir çamaşır makinesi su boşaltmıyor sa sorunun nedenini en iyi firmamız bilir. İstediğiniz zaman alacak ve sorunları yerinde gidilecek Ekip Telefonun Ucunda sizi bekliyor.

Kombi Servisi

Kombi destekleri özellikle kış aylarında oldukça hızlı olması gereken bir birim, Kusursuzca ve sizi fazla bekletmeden destekler sunmak oldukça meşakkatlidir. Uluslar arası ve yerli kombi markalarına Kombi Servisi, Kombi bakımı ve onarım desteklerini sunmak istemekteyiz. Hemen gerekli desteğe ulaşacak bilgili hizmetlere buradan ulaşınız.