Baskılı Kalem

08.04.2020
2
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Baskılı Kalem

Baskılı Kalem Tüm sektörlerdeki firmalar, resmi işlemleri ve reklam işlemleri için çeşitli baskılı ürünlere ihtiyaç duyarlar. Matbaa marketim firması olarak, firmaların ihtiyaçları olan tüm ürünlerin tasarım ve basım işlemlerini son teknoloji özelliklerine sahip makinelerimiz ile yapıyoruz. Türkiye genelindeki tüm müşterilerimize hizmet veriyor ve siparişleri için Gmail ve Whatsapp üzerinden online tasarımlar yaparak üretim aşamasına geçiyoruz. Baskılı kalem çeşitlerine ihtiyaç duyan firmaların, logo ve markalarını, iletişim bilgileri gibi çeşitli bilgileri kullanarak, seçtikleri kalem modelleri üzerine istedikleri baskıyı yapıyoruz.

Reklam Hizmetlerimiz

Firmalar, markalaşmalarını reklam yöntemi ile daha kolay yapabilmektedir. Bizler, vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile firmalara, reklam ve promosyon ürünleri hazırlıyoruz. Broşür, katalog, kalem gibi çeşitli promosyon ürünlerinin tüm tasarımlarını yaparak, en kısa sürede hazırlıyoruz. Reklam ve matbaa hizmetleri veren firmamızın, talep durumuna göre logo tasarımı ve grafik tasarımı işlemlerini uzman ekipleri ile yapmaktadır.

Baskılı Promosyon Kalemler

Müşterilerin, firmaları sürekli hatırlamalarını sağlayan araçlardan birisi baskılı promosyon kalemlerdir. Müşteri, günlük işlemlerinde, kalemi kullanırken, firma ismi ve logosunu sürekli görecek ve firmayı hatırlayacaktır. Bu müşteri ile firma arasındaki ilişkiyi artıracaktır. Firmalarda, bunun için baskılı kalem İstanbul firması olarak bizleri tercih ederek, özel çalışmaları yapmamızı sağlamaktadır.

Promosyon kalemler hazırlıkları şu şekildedir;

  • Kalem üzerine firma ismi yazılabilir,
  • Kalem üzerine firma logosu basılabilir,
  • Kalem üzerine isteğe bağlı olarak, adres ya da telefon numarası yazılabilir,
  • Kalem baskıları, tek renk ya da 4 farklı renkte yapılabilir.

Müşterilerimiz, firmamıza ulaşarak, talep ettikleri kalem modelini seçebilir ve üzerinde yer alması istedikleri bilgileri ileterek, promosyon kalemleri istenilen sayıda hazırlamamızı sağlayabilirler.

Sipariş Oluşturma

Matbaa marketim olarak tüm müşterilerimize daha güvenilir hizmetler verebilmek için üyelik oluşturulmasını istiyoruz. Sitemizin, hesabım bölümündeki üye ol bölümünden tüm müşterilerimiz üyelik hesabını hemen oluşturabilirler. Üyelik hesabınızı oluşturmanız, hizmet avantajlarımızdan faydalanmanızı ve siparişlerinizi takip etmenizi sağlayacaktır. Grafik ve logo tasarımı ile birlikte, her türlü baskı işlemlerini hemen yaparak, siparişlerinizi kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Firmaların ihtiyacı olan reklam ürünleri ile birlikte, kartvizit, fatura, irsaliye, kaşe, davetiye, broşür, katalog gibi ürünleri gelişmiş matbaa sistemimiz ile yapıyoruz. Reklam ürünleri, müşterinin firmayı sürekli hatırlamasını sağlayan ürünlerdir. Firmalar için kalem, magnet, baskılı ıslak mendil gibi promosyon çalışmaları yapıyoruz. Firmamız ile iletişim kurarak, tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve firmanız için ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin siparişlerini hemen verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.