BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

29.03.2022
12
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcının Survivor All Star 2022 kadrosunda adının duyulması, Yağcı’nın kim olduğu gündemde merak konusu oldu. Barış Murat Yağcı aslında kim? Barış Murat Yağcının yaşı kaç? Barış Murat Yağcı’ nın boyu ve kilosu kaç? Barış Murat Yağcı hangi meslekte? Gibi soruların cevaplarını ve YAĞCI ile ilgili tüm merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz…

Barış Murat Yağcı 30 yaşındadır. 192 boyunda ve 88 kilogram ağırlığında olup sporcu, oyuncu ve mankendir. 21 ocak 1991 yılında İzmir’de doğan başarılı oyuncu Kova burcudur. Ekranlarda sık sık boy gösteren başarılı oyuncu Birce Akalın’ın kuzenidir. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesinde aldı. Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun oldu. Barış Murat Yağcı, eğitimine şimdilerde Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde devam ediyor. Bir zamanlar profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, bir sakatlık geçirmesi sebebiyle Anadolu Efes Spor Kulübü kariyerine devam edemedi. Yağcı kısa bir dönem modellik de yaptı. Best Model of Turkey yarışmasına katılan Yağcı, Best Fotomodel seçildi. Bu yarışma sayesinde keşfedilen Barış Murat Yağcı bir çok oyunculuk teklifi aldı.

BARIŞ MURAT YAĞCI KİM

2014 yılında ekranlara gelen “Kocamın Ailesi” adlı dizide ilk oyunculuk serüvenine başladı.

2014 yılında vizyona giren “Figüran” isimli sinema filminde rol aldı.

2015 yılında ekranlarda uzunca bir zaman seyirci kitlesi olan sevilen dizisi “Kiralık Aşk” ta Eymen karakteri ile karşımıza çıktı.

Yine ekranların sevilen bir diğer dizisi “Şevkat Yerimdar” isimli yapımda Bora karakteri ile kendinden söz ettirmiştir.

Son olarak 2018 yılında, “Sosyetik Gelin” adlı sinema filminde Demir karakteri ile izleyicilerle buluştu.

Barış Murat Yağcı 2020 yılında ise Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor All Star yarışmasına katılarak ikincilik elde etti.

Yağcı, 2020 yılında katıldığı Survivor All Star yarışmasında, kadrodaki bir diğer isim olan Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşayarak adından çokça söz ettirmişti. Şimdilerde Survivor ikilisi ilişkisini sonlandırmıştır.

2020 yılında Survivordaki hırslı kimliğiyle akıllara kazınan Barış Murat Yağcının 15 ocakta ekranlara gelecek Survivor All Star 2022 performansı şimdiden izleyicileri heyecanlandırdı.

2020 yılında katıldığı Survivor yarışmasında ikincilik ile başarı elde eden Yağcı, bu yıl birincilik alabilecek mi? Survivor severler olarak bizde merak ediyoruz. Çekimlerine başlanan ve 15 ocak 2022 de ekranlara gelecek olan Survivor All Star Ünlüler kadrosunda mücadele edecek olan Barış Murat Yağcı’ya başarılar diliyoruz.

Barış Murat Yağcı Kilosu

88 kg

Barış Murat Yağcı Boyu

1.92 cm