Antidepresan Kullanmak Mantıklı mı

01.04.2018
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Antidepresan Kullanmak Mantıklı mı

Günümüz yaşam koşulları bir hayli zor,  hayatımıza olmadık durumlar geliyor yada başımız durup dururken bir belaya çatıyor. Antidepresan Kullanmak Mantıklı mı Sorusuna özel hazırladığım makalede içeriği bulacaksınız. Ne oldum değil Ne olacağım demeliyiz. Kimin başına ne geleceği yada ne çekeceğini kimse bilemez.  Beklenmedik olaylar yada beklenmedik kötü sürprizler insanın yaşamını altüst edebilir.  Psikolojimiz darmadağın olabilir, Olumsuzluklar sinir sistemimizi maaf eder ve ağlama nöbetleri uykusuzluk intihar düşüncesi, yaşamdan uzaklaşma eğilimi, etrafındaki en değerlilerin ide gözün görmez. Antidepresan Kullanmak Mantıklı mı diye bana soracak olursanız ; Evet mantıklı bu sentetik ilaçlar beynimizin sinirlerini ve düşünme kabiliyetimizi kullandığımız süre boyunca mafetsede kullanmak mantıklı.

Antidepresan Kullanmak Mantıklı mı ?

İyileşme sürecimiz boyunca bu ilaçlar en büyük destekçimiz. Bizleri rahatlatır beynimizin bizden bağımsız düşünmesini engeller ve enteresan düşüncelerimiz ve moral bozukluklarımızı ortadan kaldırır.  Tabii ilaçların bedenimize organlarımıza mutlaka bir zarar bıraktığını biliyorum, Ama kesinlikle ilaçlar dışında bizi tedavi edebilen bir unsur yok. Bu ilaçlarla kendimizi rahatlatmaktan başka çaremiz yok sevgili dostlar , ben doktor yada sağlıkçı değilim , bu makaleyi tamamen kendi düşüncelerimi belirterek yazıyorum. sizleri yanlış yönlendirmek istemem. Siz genede doktorunuza danışarak neler yapacaksınız neler yapmayacaksınız ona o zaman karar verin.

Antidepresan kilo aldırdı  

Antidepresan Kullanmak Mantıklı mı dip not vermek istiyorum benim yaşadığım en kötü durum aşırı kilo aldırdı. Yeme isteğim ve iştahımın önüne geçemiyorum. Antidepresan zararlı mı Diye soru sorarsanız benim cevabım bana Antidepresan kilo aldırdı başka zararını görmedim. Umarım yazım sizlere faydalı olmuştur. Esen ve Sağlıkla kalın çünkü gerisi yalan…

Antidepresan kilo aldırdı

Antidepresan kilo aldırdı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.