Amana Buzdolabı Servisi

01.12.2018
47
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Amana Buzdolabı Servisi
oy

Amana Buzdolabı Servisi isteseniz sizlere destek olmaktan mutluluk duyan tamir şirketi yerinde ekonomik fiyatlarla onarımlar için yardımcı olacaktır. Firmanın bize yazmamızı istediği önemli özellikleri ; Amana Servisi için sizlere ekonomik fiyatlarla destekler iletmekten sevk duyarız. Anında destek veren zamanında hizmetler ileten bu şirket amana teknik servis isteğinize cevap verirken dayanıklı tüketim ürünleri için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir, Her sektöre her markaya, kurumsal hizmetleri ile yardımcı olmak adına kusursuzca onarım hizmeti ve yedek parça desteği ile yanınızda olacaktır..

Amana Servisi

amana servisi

amana servisi

Bu marka için her soruna, tüm sıkıntılara destek ulaştıracak uzman bir kurumuz. Kreatif fikirlerimiz, Yaratıcı düşünce profesyonel bakış açısı dahil ürünlerinize gerçek değerlerini ve özelliklerini bozmadan tamir avantajları sunabiliriz. Beyaz eşya servisi konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen servis asia yılların verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile İstanbul’da hizmetinizde.

Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz. Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken 0216 469 34 35 numaralı çağrı merkezimizi aramak. Çağrı merkezi yetkilisi problemi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar. Beyaz eşya servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemeleri temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

Amana Buzdolabı Servisi

Amana Buzdolabı Servisi Sizlere Daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenecektir. İş Modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için geniş bir orijinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır.

Garantili İstanbul Amana Servis Hizmeti Servis Asia olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda İstanbul bölgesindeki Amana beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir. Servis Hizmetimiz itina ile yapılır. Bizi denemeden farkı göremezsiniz. Amana buzdolabı Bakım ve onarımı için sizlere yardımcı olacak mükemmel hizmetlerle sizlere 7/24 destekler sunacak şirketimiz Amana Servis yanınızda bir telefon kadar uzağınızda.