Açık Kök Fidanlar

02.10.2019
6
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Açık Kök Fidanlar

Açık Kök Fidanlar

Mevsimlere göre bahçe ve bağlara ekimi yapılacak fidanları satın almak için kurulan firmamız internet üzerinden de satış yapmaktadır. Her çeşit süs, meyve, saksı bitkileri ve dayanıklı ağaç familyasına ait kök fidanları bulacağınız sitemizde toplu satış veya perakende satışımız mevcuttur.

Üstelik belli bir ücret üzeri alış verişlerde kargo ücreti alınmadan en kısa sürede adrese teslim açık kök fidanlar teslim edilmektedir.

Firmamızın tüm ürünleri bakımlı, verimli ve aşılanmış olup güvenle satın alabileceğiniz bir firmayız.

Açık Kök Fidanlar

Fidan dikme işini sonbahar, kış ve ilkbahar arasına bıraktıysanız açık kök fidan almak gerekir. Bakımı kolay olan açık köklü fidanlar mevsimin etkilerinden faydalanarak daha az ihtiyaçla daha çabuk gelişme gösterir. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Nakliye aşamasında firmamız bu fidanların kökleri zarar görmesin diye özel solüsyonlarla bu köklerin korunmasını sağlar.

Firmamızdan alınan köklü fidanların gerek üretim aşaması ve gerekse dikim aşamasında gerekli tüm tedbirleri alındığı için ürünün tutmama olasılığı yok denecek kadar azdır. Mart ayı sonrası köklü fidan ürünlerimiz sürgün vermeye başlar

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.