3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

30.09.2021
26
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
oy

Pandemi sebebiyle ülkemizde ve dünya çapında ekonomik sorunlar yaşanıyor. Tüketiciler ihtiyaçlarını karşılamak için artık eskisinden daha fazla kredi çekme yöntemine başvuruyorlar. Ancak yaşanan zor şartlar tüketicileri 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arayışına yöneltiyor. Birçok kişi 3 aylık ertelemeyle kredisini ödemek ve bu 3 ay içerisinde de bütçesini toparlamayı umuyor.

Son zamanlarda ekonomik sıkıntılar yaşayan kişiler arasında bulunuyorsanız hemen 3 ay kredi veren bankalar başlıklı yazımızı okuyarak bu bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusunu nasıl yapmanız gerektiği hususunda tüm detayları öğrenebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Son günlerde bankalar tarafından yapılan açıklamalar neticesinde 3 ay ertelemeli şekilde kredi talebinde bulunabileceğiniz bankalar belli oldu. İşte bu bankalar:

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Özel bankalar arasında yer alan Akbank, size bu imkanı sunan kuruluşların başında geliyor. 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak için 18 yaşından büyükseniz ve sabit geliriniz varsa Akbank’ı tercih edebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Vakıfbank

 

Devlet bankalarından biri konumundaki Vakıfbank, kuruluş yıldönümünü müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi vererek kutluyor. Krediyi çektikten 3 ay sonra ve eşit taksitlerle ödemeye başlıyorsunuz.

QNB Finansbank Kamu Çalışanlarına Kredi

QNB Finansbank şuan için sadece kamu çalışanlarına yönelik 3 ay erteleme şansı veriyor. Şubeye gitmeden SMS yoluyla bu krediye başvuru yapılabilmektedir.

CEBTETEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama

Tüketiciler tarafından tercih edilen TEB, %1,59 faiz oranına sahip 3 ay erteleyebileceğiniz kredi seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Başvurularınızı bankanın mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Tarafından Belirlenen Şartlar

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar 2021 Mayıs dönemine damga vurmuştu. Ancak pandeminin yaraları tam kapanamadığından dolayı yeni kararla 3 ay ertelemeli krediler gündemin nabzını tutmaya başladı. Ancak bu kredileri alabilmek için aşağıdaki şartları karşılamalısınız.

  • 18 yaşından büyük olmalısınız.
  • Sabit bir geliriniz olmalı.
  • Kredi notunuz yeterli düzeyde bulunmalı.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi ve diğer bankaların kredilerini alabilmek için %1.55 ile %1.59 arasında değişen faiz oranını kabul etmelisiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.